Monday , 22 April 2019

BMW і Intel вступили в партнерство з державним Blockchain-акселератором стартапів

 

BMW Group Asia, Intel і Nielsen тепер є корпоративними партнерами сінгапурського Blockchain-акселератора Tribe, який підтримується урядом.

Tribe Accelerator заявив, що ці три компанії поділяться своїми знаннями та досвідом в своїх областях зі стартапами Tribe, щоб допомогти створити «інклюзивну» екосистему, «готову для промисловості 4.0».

Наприклад, BMW Group Asia проведе «майстер-класи» і повчальні заняття, присвячені тому, як блокчейн-рішення можуть бути реалізовані в умовах масового ринку.

«Ми сподіваємося, що зможемо допомогти кожному з цих стартапів розробити свої концепції і перейти до наступного етапу свого розвитку», – сказав Карстен Сапія, віце-президент групи ІТ і глава Азіатсько-Тихоокеанського регіону, BMW Group Asia.

Корпорація Intel, з іншого боку, буде пропонувати бізнесу і стартапам технічне наставництво.

«Технології Intel, такі як процесори Intel Xeon Scalable і Intel SGX, можуть допомогти поліпшити конфіденційність, безпеку і масштабованість блокчейн-рішень», – сказав директор програми Intel по блокчейну Майкл Рід.

Тим часом, Nielsen надасть «пісочницю з метою надання учасникам безпечної, контрольованого середовища для тестування нових технологій і прискорення прийняття їх рішень».

Керуючий партнер Tribe Accelerator Райан Чу сказав:

«Щоб рухатися вперед як суспільство, нам потрібно заохочувати експерименти, і як тільки переваги технології блокчейна стануть очевидними, за ними, безсумнівно, піде масове впровадження».

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *