Sunday , 24 March 2019

Brave Browser додає опцію Tor в приватні закладки

Brave, орієнтований на конфіденційність браузер, який платить видавцям своїм токеном BAT, запустив нову функцію Tor на приватних вкладках.

В бета-версії опція дозволяє користувачам підключатися до мережі Tor для перегляду, що забезпечує ще більший захист від відстеження.

Як працює функція

Функція Tor тепер доступна в останній версії для браузера робочого столу (0.23). Можливість підключення до Tor відображається як опція меню тільки всередині приватних вкладок. Таким чином, для перегляду цієї функції необхідно запустити сеанс приватних вкладок.

Brave відомий своїм сильним блокуванням реклами, анти-відстеженням і надійним захистом. Додавання Tor має сенс, як частина загальної місії для браузера.

Загальні недоліки Tor все ще спостерігаються, наприклад, повільні з’єднання. Однак в заяві йдеться про те, що Brave «вносить свій внесок в мережу Tor, запускаючи ретранслятори Tor». Додавання реле розширює смугу пропускання (швидкість) для всієї мережі Tor, а не тільки для користувачів Brave. Команда також «має намір збільшити пропускну здатність в найближчі місяці». Вартість і відповідальність запущених реле історично були проблемою для мережі Tor.

Поки що Beta

Команда Brave дає зрозуміти, що ця функція, як і раніше знаходиться в стадії бета-тестування, і є відомі проблеми витоку (як при витоку користувачів, які переглядають інформацію про мережі Tor). Вони рекомендують, щоб користувачі покладалися на офіційний браузер Tor для забезпечення кращої безпеки на цьому етапі.

Однак функція все ще знаходиться в розробці. Команда планує випустити оновлені версії «в найближчі тижні». Команда також заявила, що в майбутньому вони планують підтримувати геолокацію вихідних вузлів. Це може допомогти у вирішенні мовних проблем, з якими стикаються користувачі Tor, оскільки багато сайтів плутають розташування вихідних вузлів з рідною країною користувачів, серед інших поліпшень цієї функції.

Brave продовжує зростання

Новий реліз виходить за рамки хороших новин для прийняття браузера. Brave отримав визнання в якості популярного високотехнологічного продукту, а недавно досяг 5 мільйонів завантажень в Google Play Store.

Brave пропонує унікальний підхід до проблеми справедливого відшкодування онлайн-видавцям за контент, так само як і Steem, і інші блокчейн підприємства. Brave пропонує видавцям монетизувати свій контент за допомогою свого токена BAT, який можна обміняти на долари. Браузер відстежує відвідування своїх користувачів на сайтах і заохочує видавців на основі цих звернень. Brave вважає, що ця модель є кращою альтернативою доходам від реклами, яка знижується через зростаюче впровадження рекламного блоку у всіх браузерах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *