Wednesday , 19 December 2018

Breadwallet стає Bread

Breadwallet щойно оголосив про зміну своєї назви на Bread. Оновлений гаманець буде більш естетичним. Він не тільки сподобається користувачам, але і спростить багато нових функцій. Однак деякі з функцій все ще знаходяться в роботі. Версія Android також знаходиться в розробці.

Першою новою функцією є призначений для користувача інтерфейс гаманця. Окрім естетичного задоволення, він також спрощує використання. Тепер користувачі можуть переміщатися по інтерфейсу більш логічним і задовільним чином. Він також буде інтуїтивно і просто зрозумілим, особливо для біткоін новачків.

Компанія також надає функцію, яка дозволяє користувачам переглядати свої біткоіни в бітах, а не тільки повні біткоіни і долари. Їх веб-сайт повідомляє:

«Наші більш просунуті користувачі з задоволенням дізнаються, що ми додали можливість відображати баланс біткоінів як в бітах, так і в повних біткоінах. І, крім того, тепер можна буде змінювати швидкість транзакцій в мережі, роблячи їх або швидкими, або дешевими, в залежності від ваших потреб.»

Нарешті, також була додана функція, в якій користувачі можуть зберігати замітку з кожної транзакції. Це дозволяє користувачам вказувати конкретну інформацію, коли вони отримують або відправляють біткоіни. У прес-релізі Bread йдеться, що ці записки не будуть зберігатися в блокчейні, але все ще можуть бути відновлені за допомогою Bread, якщо користувач відновлює свій гаманець.

Bread підтримує конфіденційність і безпеку

Bread реалізував всі ці функції з урахуванням конфіденційності та безпеки, зберігаючи при цьому приємний призначений для користувача інтерфейс. Зрештою, вони додадуть більше реалізацій і функцій, включаючи мультифункціональність. Їх прес-реліз прокоментував їх особливості і як можна знайти гаманець:

«Якщо ви є існуючим користувачем Bread, ми сподіваємося, вам сподобається новий дизайн і функції, які ми підготували для вас. І якщо ви ще не використовували Bread, відвідайте сайт breadapp.com або шукайте Bread в Apple App Store. Ми знаємо, що вам сподобається те, що ви побачите. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *