Sunday , 26 May 2019

Breaking: Японія схвалює саморегулювання кріптовалютної індустрії

Основний фінансовий регулятор Японії офіційно надав кріпто-галузі саморегульований статус, дозволивши галузевому органу проводити аудит внутрішніх бірж.

Агентство з фінансових послуг (FSA) в середу схвалило Японську асоціацію бірж віртуальних валют (JVCEA) – орган, що складається з усіх 16 ліцензованих внутрішніх кріптовалютних бірж, щоб стати «сертифікованою бізнес-асоціацією по врегулюванню суперечок».

При цьому регулюючий орган надав галузевiй організації кошти для створення керівних принципів для внутрішніх обмінів, включаючи жорсткі заходи по припиненню інсайдерської торгівлі та відмиванню грошей при впровадженні стандартів безпеки для захисту активів клієнтів.

У серпні галузева асоціація офіційно подала заявку до FSA для отримання ліцензії. Був проведений ретельний двомісячний огляд, в ході якого регулятор намагався «уважно вивчити справи Асоціації і вивчити, чи можна очікувати належного управління групою».

Промислова асоціація підтвердила свою акредитацію в заяві на своєму веб-сайті сьогодні:

«З придбанням акредитації ми продовжимо докладати подальших зусиль для створення галузі, в якій ви зможете довіряти будь-кому, хто використовує віртуальну валюту з членами [біржі]».

Затвердження FSA відбувається в той час, коли японська влада мiркує над своїм власним регуляторним пiдходом до галузі після двох гучних крадіжок в цьому році. Після сумнозвісної крадіжки на Coincheck в січні, ліцензована біржа Zaif була зламана на суму майже 60 мільйонів доларів у вересні.

Повідомляється, що JVCEA розробило проект саморегулювання на 100 сторінок з правилами, включаючи пропозицію про повну заборону на інсайдерську торгівлю та конфіденційні монети, такі як Monero і Dash, на ліцензованих біржах.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *