Monday , 22 April 2019

BTC вперше досягає $ 4,800 в 2019 році на тлі загальної висхідної тенденції

Вівторок, 2 квітня – Bitcoin (BTC) вперше в цьому році перетнув позначку $ 4,500, в той час як топ-криптовалюти вже другий день поспіль демонструють впевнену висхідну динаміку, а в деяких спостерігається значне 24-годинне зростання.

Ціна на BTC злетіла, набравши понад 14 відсотків за одну годину на початку вівторка. Згідно зі статистикою CoinMarketCap, 2 квітня вона перебувала на позначці $ 4650 під час преси, а її максимальна вартість досягла $ 4849, трохи впавши після цього.

У порівнянні зі вчорашніми графіками, коли ціна на BTC коливалася близько $ 4100, ринкова капіталізація кращої в світі монети зросла майже на $ 10 мільярдів, що на момент друку склало $ 82 мільярди.

BTC в даний час зріс на 13 відсотків за останні 24 години.

Ethereum (ETH), криптовалюта, яка посідає друге місце за ринковою капіталізацією, також впевнено зростає, збільшившись за день на 6%. Зараз монета продається за ціною $ 150 в порівнянні з вчорашніми $ 140, а її ринкова капіталізація на момент публікації перевищує $ 15,8 мільярда.

Ripple (XRP), в даний час третя за величиною криптовалюта в світі, також зросла на 6% сьогодні, торгуючись близько $ 0,33. Ринкова капіталізація монети виросла за день приблизно на $ 900 мільйонів, досягнувши $ 13,8 мільярда на піку сьогодні.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют значно зросла під час раптового стрибка ринку сьогодні. У той час як вчорашній найвищий показник становив $ 146 мільярдів, сьогоднішній пік досяг $ 163 мільярдів, скоротившись до $ 159,4 мільярдів під час друку.

Що стосується інших альткоінів, то всі 20 провідних валют, крім Tezos (XTZ), який посів 19-е місце і знизився на 4,4 відсотка, в даний час знаходяться в зеленій зоні, і багато хто відзначає двозначне зростання в день. Litecoin (LTC), Cardano (ADA), Tron (TRX) і Monero (XMR) досягли найбільш значних успіхів сьогодні, і всі вони виросли більш ніж на 10 відсотків, в той час як інші альткоіни виросли на 5-10 відсотків в стислі терміни.

У той же час, згідно з даними Coin Metrics, Tether (USDT), стейблкоін з найбільшим обсягом торгівлі, нещодавно досяг рекордного рівня за кількістю щоденних транзакцій.

Оскільки ціна BTC виросла сьогодні вранці, індустрія обговорює прогноз, зроблений крипто-трейдером і інвестором Джошем Рейджером з TokenBacon. У твіттері Рейджера від 31 березня він заявив, що наступний цикл BTC повинен досягти піку в $ 150 000 до 2023 року. Деякі скептично ставляться до оптимістичного прогнозу, в той час як інші згадують ще більш оптимістичні прогнози щодо того, що BTC досягне $ 200 000 і більше в майбутньому.

Згідно з іншими криптовалютними новинами, велика американська криптовалютна біржа Coinbase нещодавно розширилася до транскордонних платежів. Тепер її клієнти можуть переводити кошти будь-якому користувачеві, що має рахунок в Coinbase по всьому світу, використовуючи XRP і стабільну валюту USDCoin (USDC), без комісії.

Тим часом, в недавньому звіті, опублікованому SwissBanking, стверджується, що фінтех сектор в Швейцарії, в тому числі фірми, що займаються технологією розподілених реєстрів і крипто-бізнесом, продовжує зростати, в той час як традиційні фінансові інститути стагнують.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *