Thursday , 25 April 2019

BTC розширює домінування: звіт за липень 2018 року

На момент написання цієї статті за останні 30 днів, як повідомляється, на ринках BTC було зареєстровано понад $ 131 мільярда. Торговельна активність показала, що BTC розширює своє лідерство в якості домінуючої криптовалюти, при цьому загальний торговельний обсяг інших десяти найбільш продаваних криптовалют, виключаючи USDT, становить приблизно $ 121 млрд.

30-денний обсяг торгів на ринках BTC збільшився на 4,6% в порівнянні з червневими $ 125,5 млрд. Проте, це значно нижче, ніж $ 185 мільярдів доларів в торгівлі, зареєстрованої в травні.

Також в липні BTC розширив своє домінування за рахунок ринкової капіталізації, яка виросла з приблизно 42,75% на початку місяця, до 47,5% на момент написання цієї статті.

Серед топ-торгованих криптовалют за липень, USDT показав найбільший відсоткове зростання обсягу торгів, збільшившись на 11% в порівнянні з червневими $ 77 млрд.

ETH посів третє місце в списку найбільш торгованих криптовалютних токенов, склавши приблизно $ 53 в торгівлі в липні, що складає майже один мільярд доларів з червня.

EOS зберіг свою позицію в якості четвертої найбільш торгованої криптовалюти, проте також постраждав з найбільшим падінням в 30-денному обсязі. Обсяг торгів EOS скоротився з $ 32 млрд., склавши щомісячний обсяг в $ 20,4 млрд. – на 36% зниження загальної торговельної активності.

Обсяг Bitcoin Cash в цьому місяці трохи збільшився, досягши з $ 14,7 млрд. в червні до $ 14,85 млрд. BCH продовжує залишатися п’ятим найбільш продаваним криптовалютним активом.

Litecoin займає місце шостої за величиною криптовалюти, після того як в червні він піднявся на дві позиції. 30-денний обсяг торгів для LTC знизився на 7,8%, знизившись з $ 9,3 млрд. в червні до $ 8,57 млрд.

Сьома найбільш торгована криптовалюта, XRP, також зазнала помітне падіння обсягу – впавши майже на 17% з $ 8,3 млрд. в минулому місяці до $ 6,9 млрд. за останні 30 днів.

Другий місяць поспіль, 30-денний обсяг для Ethereum Classic збільшився на $ 100 мільйонів у порівнянні з попереднім місяцем. ETC – восьма найбільш торгована криптовалюта з щомісячним обсягом $ 6,7 млрд.

Tron займає позицію дев’ятої найбільш торгованої криптовалюти після значного падіння обсягу в період з травня по червень. TRX в липні зафіксував торгівлю на $ 5,45 млрд, що на 9% менше, ніж в минулому році – $ 6 млрд.

DASH увійшов до першої десятки найбільш торгованих криптовалют в липні, з обсягом торгів $ 5 млрд за 30 днів. DASH вибив QTUM, який, не зважаючи на збільшення обсягу продажів на 25% в порівнянні з попереднім місяцем, займає одинадцяте місце в липні, обсяг торгівлі – $ 4,4 млрд.

NEO зайняв дванадцяте місце в липні з майже $ 3,4 млрд в обсязі торгів за 30 днів. ADA займає тринадцяте місце з майже $ 3,1 мільярда. CKUSD – $ 2,9 мільярда.

XLM зайняв 15-е місце з $ 2,3 млрд. за 30-денний період, за ним пішла спільна з Coinbase ZEC з $ 2,15 млрд. BTM зайняв сімнадцяте місце з $ 2,1 мільярда, а потім MITH з приблизно 2 мільярдами, TRUE з $ 1,8 мільярда і ONT з $ 1,66 мільярда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *