Sunday , 24 June 2018

BTC-E пропонує користувачам безкоштовну торгівлю для випущених токенів

Наприкінці минулого місяця відбулося захоплення домену криптовалютної біржі ВТС-е, відразу після арешту Олександри Вінника за відмивання 4 млрд доларів в біткоїні. Тоді вважалося, що він був одним з адміністраторів біржі, але, з ходом розслідування, з’ясувалося, що він ніколи не відносився до співробітників організації. Згідно до повідомленнями, російський громадянин ніби відмивав кошти через біржу, у тому числі більше 300 000 біткоінів, викрадених у Mt Gox.

BTC-e на форумах і в Twitter повідомили, що влада не просто захопила домен, але змогла отримати 45% коштів, прив’язаних до бірж. Адміністратор рахунків BTC-e також додав, що зараз біржа контролює більше 55% коштів і що вона буде покривати заборгованість перед користувачами за допомогою випуску токенів, як колись зробили Bitfnex.

Разом з оголошенням про розповсюдження цих токенів, BTC-e повідомили, що один токен буде коштувати 1 USD. ВТС-е так же додали, що збираються здійснити ребрендинг, так як не вдасться використовувати старий через “невирішені питання, пов’язані з Управлінням фінансових злочинів Казначейства США”.

Нещодавно біржа випустила деталі про свої токени BTCT. ВТС-е оголосили, що вони забезпечать безкоштовну торгівлю своїм токеном, щоб користувачі змогли купувати та продавати їх за переважаючою ставкою. Токени можна торгувати «в будь-яку ціну, але не більше, ніж їх номінальна вартість», а біржа буде купувати всі токени. Крім того, наявні баланси будуть перераховані з урахуванням наявних активів.

В повідомленні BTC-e сказано:

“Для кожної валюти буде проведено перерахунок з урахуванням доступних активів. В даний момент доступно 55% коштів, тому 55% ​​залишиться в кожній валюті, а 45% буде перераховано в токен конкретної валюти”

“Наприклад, у вас був 1 ВТС. Ви отримаєте 0,55 BTC і 0,45 BTCT. 0.55 BTC можна вивести прямо. Остатки 0.45 BTCT ви можете або обміняти на BTC по ринковому курсу, або дочекатися їх обміну на номінал”.

Крім того, біржа раніше оголосила, що вони знаходяться в процесі переговорів з анонімними інвесторами, щоб вони могли в майбутньому відновити обслуговування та повернути своїх користувачів.

Адміністратор біржі завершив оголошення з повідомленням-попередженням меседжів, що вимагають посилання на їх новий веб-сайт. Адміністратор заявив, що вся офіційна інформація буде розміщена на офіційних облікових записах форуму та в Twitter, що означає, що все інше – передбачувано можливі спроби фішингу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *