Wednesday , 20 June 2018

BTC-e підсилює свої ресурси підтримки перед запланованим відновленням торгівлі

Обмін BTC-e, який дозволив зняття коштів на початку цього місяця через кілька тижнів після проблем з владою США, оголосив сьогодні, що буде приймати тікети з запитами від користувачів з підтримкою англійської та російської мов через новий портал.

В цьому оголошенні BTC-e виклав, що він буде відповідати тільки на певні запити (в першу чергу пов’язані зі зняттям коштів і депозитами, внесеними в період з 25 липня по серпень), до тих пір, поки 15 вересня він не запуститься свою нову торгову платформу.

Те, що обмін запустить розширену функціональність підтримки, можливо, є полегшенням для деяких користувачів. Судячи з соціальних мереж, деякі користувачі як і раніше відчувають проблеми зі своїми обліковими записами, включаючи деякі проблеми, пов’язані з двофакторною аутентификацією. В оновленні BTC-e йдеться, що він почне вирішувати проблеми 2FA «після того, як [користувачі пройдуть] перевірку на новій платформі».

Цей крок настав трохи більше ніж через місяць після того, як BTC-e вперше оголосив про свій намір відновити свою діяльність, заявивши, що він забезпечив трохи більше половини коштів, які він утримував до липневого краху.

Грецька поліція, діючи за американським ордером, заарештувала одного з передбачуваних операторів біржі в тому місяці, і незабаром було захоплення веб-домену BTC-e, а також стягнення штрафу в розмірі $ 110 урядом США. Цей передбачуваний адміністратор Олександр Вінник тим часом опублікував коментарі у ЗМІ, заявивши, що він не винен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *