Sunday , 24 March 2019

BTC / USD зростає в міру зниження USDT

Біткоін в понеділок продемонстрував висхідний рух на кількох біржах, в основному BitFinex, у міру падіння USDT.

BTC / USD відгукнувся на висхідний рух, що спостерігається на ринку BTC / USDT. Трейдери USDT почали залишати свої позиції в умовах зростаючої стурбованості з приводу неспроможності BitFinex і її впливу на ліквідність монети. Чим більше трейдерів обміняло USDT на інші монети, тим більше впала ціна стейблкоіна, в кінцевому підсумку отримавши підтримку близько 85 центів. На той час біткоін встановив свій потенціал зростання в районі $ 8 000 тільки на BitFinex – так само, як і інші топ-монети, які зафіксували значне зростання.

До сих пір біткоін коливався в районі близько $ 6,346. Але дійсно, останній ціновий рух зіпсував технічні прогнози.

Чарт Coinbase показує, що BTC / USD щосили намагається знайти підтримку поблизу своєї ковзної середньої 50H для потенційного розвороту. Якщо він опуститься нижче рожевої кривої, пара вступить в короткостроковий ведмежий ухил, який далі буде підтримуватися індикатором RSI, який знаходиться на межі перегину, і осциллятором Stochastic, який може продовжити падіння в область продажу в той же час.

Існує короткострокова бичача лінія тренда, яка може забезпечити підтримку, якщо ціна продовжить свою ведмежу корекцію, зберігши нижне дно 6000-фіат. Розворот в будь-який момент відтепер може також вказувати на плавний перехід вгору до короткострокової ведмежої лінії тренда.

В цілому, BTC / USD знаходиться нижче своїх ключових ковзних середніх на 100 і 200h, а RSI і Stochastic знаходяться в ведмежих регіонах, що в цілому вказує на короткострокові продажі на ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *