Sunday , 24 June 2018

buy-bitcoins: повна прозорість і вигода біткоін-обміну

Одними з найважливіших критеріїв при виборі сервісу для біткоін-обміну є швидкість, обмінний курс і відсоток комісії, який бере площадка за виконання операції. Тим, хто хоче зробити швидкий і зручний обмін, і кому важливо заздалегідь знати, яку саме суму комісії потрібно віддати сервісу, ласкаво просимо на buy-bitcoins.pro.

Цікава особливість цього обмінника біткоїнів полягає в тому, що користувачі заздалегідь можуть дізнатися, який відсоток комісії стягується при використанні того чи іншого способу вивести кошти. У клієнтів сервісу є можливість відразу порівняти всі способи, побачити відсоток комісії і вибрати найбільш зручний і вигідний варіант. Сервіс надає на вибір чотири фіатних валюти і три найпопулярніших криптовалюти (біткоіни, ефір і лайткоін), а також пропонує великий вибір банків, платіжних систем і навіть готівку.

Продати біткоіни з мінімальною комісією або зовсім без неї? З buy-bitcoins.pro це легко! По-перше, серед доступних напрямків обміну є ті, де не стягується відсоток з угоди: наприклад, Perfect Money, Adv Cash або Приват24. По-друге, в обміннику діє акція: сервіс поверне до 2000 рублів комісії, якщо ви залишите свої відгуки про користування buy-bitcoins.pro в гілках популярних форумів.

Інша відмінна риса сервісу – доступність на території Білорусії. Це дуже важливо для країни, в якій лише зароджується кріптовалютное співтовариство і про біткоіни відомо небагатьом.

Таким чином, офіси сервісу працюють в трьох столицях: Москві, Києві та Мінську. У будь-який час жителі Росії, України і Білорусії можуть зробити зручний, безпечний і швидкий обмін біткоїнів. До послуг користувачів великі резерви коштів в кожному напрямку обміну і цілодобова технічна підтримка з привітними фахівцями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *