Sunday , 26 May 2019

Cпівзасновник Uber Гаррет Кемп планує запуск власної криптовалюти

Починаючи з біткоіна, запущеного в 2009 році, більше 1500 криптовалюа були створені з метою спроби компенсувати невдачі попередників. Проте, жодна з них не відповідає вимогам співзасновника Uber Гаррета Кемпа, який на цьому тижні оприлюднив плани по створенню власної віртуальної валюти під назвою Eco. Кемп планує створити цифрову глобальну валюту, яка може використовуватися як платіжний інструмент у всьому світі для щоденних транзакцій.

Спочатку буде випущений один трильйон токенов, з яких 50% буде віддано першому мільярду підтверджених користувачів, які зареєструються. 20% відправляться до університетів з надійними вузлами, 10% підуть на консультантів, 10% на стратегічних партнерів, а останні 10% відправляться в недавно створений Eco Foundation, який буде відповідати за створення та підтримку мережі. Кемп, а також невелике число партнерів, пов’язаних з Expa, також пожертвують $ 10 млн., щоб закласти фонд з операційним бюджетом.

Примітно, що ICO не буде – це означає, що для проекту не буде залучення інвестицій, дозволяючи проекту уникнути будь-яких можливих юридичних проблем, які в даний час стали переважати з більшістю великих ICO.

У первісному робочому документі Eco пояснюється, що криптовалюта буде спрямована на поліпшення деяких основних проблем, спільних з цифровими валютами.

По-перше, планується використовувати тільки перевірені вузли для підтримки мережі і підтвердження транзакцій, що виключає можливість запуску вузла або підтвердження транзакції анонімним користувачем, як це можливо в мережі біткоін. Хоча це істотно усуває проблеми 51% атак або інших актів шахрайства, це також означає, що вона не буде дійсно децентралізована.

По-друге, Eco матиме великий обсяг токенів (один трильйон, принаймні спочатку) і прості веб-додатки і мобільні додатки. Ймовірно, це спроба проекту може бути більш зручною для користувача, а це означає, що курс долара в порівнянні з Eco набагато менше, тому звичайні користувачі не бояться високих цін на токени, що часто відбувається з біткоіном. Точно так же директива веб-і мобільного додатків, ймовірно, означає, що вони хочуть зробити гаманці легко доступними для всіх, незалежно від технічних можливостей.

Останнє поліпшення полягає в тому, що Eco хоче бути енергоефективною, коли мова заходить про перевірку транзакцій і генерації токенів, а це означає, що не буде мережі енергоємних майнерів, що підтримують мережу, як у деяких інших криптовалют.

Eco характеризується чудовою концепцією, але вона не нова. З перших днів криптовалют, групи намагалися створювати свої власні блокчейни, всі з невеликими відмінностями.

Наприклад, Litecoin і Ethereum мають більш швидкі блокчейни, які збільшили час транзакцій. Майбутній токен Telegram і токен Kin намагаються бути мобільними – в першу чергу, токени з високою підтримкою і низькою ціною. Ripple вже уникає анонімних вузлів і замість цього використовує довірені вузли валідатора, керовані обраними ними легітимними групами. Ethereum працює над proof of stake з метою збільшення енергоефективності, а NEO вже працює таким чином.

В даний час немає недоліку в існуючих криптовалютах з цими поліпшеними функціями. Замість цього ми страждаємо від нестачі розвиненої екосистеми, яка необхідна для розвитку і підтримки реальних повсякденних випадків використання цих блокчейнів. Неважко запустити нову криптовалюту, але складно залучити сотні і тисячі постачальників послуг, торговців і фінансових установ, які необхідні для ефективного використання цієї криптовалюти.

Можливо, Eco впорається з цими завданнями успішно. І фактично, підписання партнерів для створення екосистеми – це область, в якій ця нова криптовалюта повинна процвітати, з огляду на участь Гаррета Кемпа та його високий авторитет в технологічній галузі.

Eco сподівається, що до кінця року буде запущена тестова мережа, але користувачі можуть зареєструватися зараз, щоб отримати ім’я користувача і зарезервувати деякі токени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *