Thursday , 21 February 2019

Caspian співпрацюватиме з Bitmex

Компанія Caspian налагоджує партнерські відносини через криптовалютну екосистему, щоб стати єдиною інституційною, орієнтованою на інвестора системою управління портфелем активів. На цьому тижні фірма оголосила про співпрацю з Bitmex, так що тепер у клієнтів Caspian буде єдиний торговий модуль з більшою ліквідністю. Крім того, фірма надає систему управління замовленнями і виконанням (OEMS), систему управління ризиками (RMS) і систему управління портфоліо (PMS).

Артур Хейс (Arthur Hayes), співзасновник Bitmex, каже, що співпраця з Caspian має сенс завдяки використанню Bitmex новітньої багатофакторної безпеки всередині і зовні.

За останні 30 днів біржі Bitmex вдалося провести торгів на $ 3 млрд. Фірма пропонує позикові кошти і ф’ючерси для багатьох криптовалют і претендує на «більш ніж на 300% більше ліквідності Bitcoin / USD, ніж будь-яка інша платформа». Роберт Дайкс (Robert Dykes), генеральний директор Caspian, вважає, що компанія може використовувати багатофакторну безпеку фірми, яка є результатом збільшення інтересу до цільового ринку компанії.

«Наша мета в Caspian – стимулювати експоненціальне зростання участі в крипто-торгівлі серед інституційних інвесторів», – пояснив Дайкс.

По суті Caspian – це спільне підприємство, прив’язане до фірми Tora, яка надає глобальну торговельну платформу OEMS поряд з блокчейн фірмою Kenetic. Компанія заявляє, що її основне завдання – запропонувати трейдерам безпеку банківського класу і торгові технології. У цьому місяці Caspian налагодив партнерські відносини з маркет-мейкерами, такими як Bitmex, фірмою, яка нещодавно співпрацювала з Octagon, найбільшим OTC криптовалютним фондом в Азії і біржею Gemini. Ця новина слідує за безліччю криптовалютних обмінів, які хочуть запропонувати фінансові послуги інституційного рівня в рамках своїх.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *