Monday , 18 June 2018

CBOE Holdings оголосив про партнерство з Gemini

Чиказька біржа Board Options Exchange, далі CBOE і біткоін біржа Gemini оголосили про спільну угоду на 2 серпня. В рамках цієї угоди Gemini надасть дані для підтримки CBOE в майбутньій торгівлі Bitcoin деривативами.

Gemini, що належить братам Уінклвосс, відома багатомільйонними Bitcoin аукціонами і недавно запущеними аукціонами Ethereum, яким поки не вистачає інтересу покупців в порівнянні з Bitcoin. Слід зазначити, що CBOE і Gemini все ще чекають схвалення регулюючих органів, хоча очікується, що воно буде надано найближчим часом.

Угода дає можливість для CBOE використовувати дані Gemini для створення індексів. У поєднанні з ф’ючерсами і опціонами ми бачимо, що криптовалютний торговий простір швидко стає більш зрілим і складним. У своїй заяві генеральний директор Gemini зазначає, що безпека та дотримання залишаються на першому плані.

Ед Тіллі, голова CBOE, який вітає біткоін на ринку, заявляє:

«Ми дуже розраховуємо отримати у відповідь зростаючий інтерес до криптовалют шляхом створення біткоін ф’ючерсів, що торгуються на регульованому обміні деривативами, з безліччю очікуваних переваг, які це приносить, включаючи прозорість, глибоку ліквідність і централізований кліринг… Gemini неодноразово демонстрували свою далекоглядність і досвід в цій галузі фінансів. Основна увага і рішучість команди розвивати біткоін ринок і забезпечувати належний нормативний нагляд в якості нью-йоркської трастової компанії роблять їх ідеальними для цього підприємства. Ми неймовірно пишаємося цим і очікуємо всього, що ми зможемо досягти разом ».

Оскільки більш традиційні фінансові ринки починають серйозно ставитися до торгівлі криптовалютами, наступна мета – це чітко регульовані і безпечні обміни. Як стало відомо минулого тижня, BTC-e був закритий через операції з відмивання грошей, що викликало хвилю невдоволення з боку трейдерів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *