Thursday , 21 February 2019

CEO Goldman Sachs вважає, що біткоін занадто волатильний

CEO Goldman Sachs Ллойд Бланкфейн, схоже, змінив свою думку про біткоін після його рекордного зльоту до $ 10 000 і подальшої волатильності.

Він був одним з найбільш об’єктивних керівників Уолл-стріт щодо біткоін. Так, він не такий шанувальник біткоін, як Майкл Новограц; але і він не висміяв валюту, як генеральний директор JP Morgan Chase Джеймі Даймон.

Фактично, Бланкфейн навіть вказав, що люди не довіряли паперовій валюті, коли вона вперше була представлена, а потім прийнята. Наслідком його заяви є те, що біткоін може стати прийнятним засобом обміну цінностями в майбутньому, навіть якщо він не буде широко поширений сьогодні.

В інтерв’ю Bloomberg Television Бланкфейн представив топ-криптовалюту, як «засіб для здійснення шахрайства», заявивши, що актив, настільки мінливий, як біткоін, не приваблює його в якості ефективної валюти або збереження цінності.

«Щось, що рухається вгору і вниз на 20% в день, не схоже на валюту, не схоже на зберігання вартості», – сказав Бланкфейн в четвер. «Якщо криптовалюта спрацює – і стане більш усталеною, і буде торгуватися швидше як цінні папери, і не буде рухатися вгору і вниз на 20%, при наявності ліквідності – тоді ми  розглянемо таку можливість».

Ллойд Бланкфейн не вірить, що для біткоін все радісно. Відповідаючи на питання про ризики, пов’язані з криптовалютою, він підкреслив її застосування в злочинах:

«Одним з основних видів використання біткоін є засіб здійснення шахрайства. І це можливо тому, що ви не можете його простежити. Точно так же готівкові гроші, але різниця в тому, що іноді складно накопичувати готівку ».

Біткоіни можна використовувати в злочині, але улюбленої валютою злочинців у всьому світі залишається долар США. Навіть JP Morgan Chase був визнаний винним в наданні допомоги у відмиванні грошей в Швейцарії. Таким чином, CEO Goldman, безумовно, був непереконливим, коли підкреслював, що це конкретний фактор ризику.

У середу ціна біткоін піднялася до $ 11 441 на біткоін-обміні Bitfinex – рекордне значення, але з тих пір він намагається зберегти поріг в $ 10 000. На момент написання цієї статті біткоін торгувався на рівні $ 9,577 – рекордний спад майже $ 2 000, але все ж з ростом на 20 відсотків за тиждень.

Незважаючи на повідомлення про те, що Goldman Sachs розглядає можливість запуску повномасштабної торгової системи для криптовалютної торгівлі, Бланкфейн сказав, що у інвестиційно-банківського гіганта немає «стратегії біткоін» і немає планів по її створенню – хоча CME, CBOE і навіть Nasdaq готуються до запуску ф’ючерсних контрактів біткоін на своїх торгових майданчиках.

У минулому Бланкфейн заявляв, що, хоча йому не подобався біткоін, він був «відкритий» для нього і не дозволяв своїм власним упередженням перешкоджати спробам Goldman Sachs в сфері торгівлі криптовалютами.

Тепер, однак, Бланкфейн, до якого приєднався в цьому інтерв’ю Майкл Блумберг, сам біткоін-скептик, проявив помітно більш ворожий тон щодо криптовалюти, ніж в минулому.

«Біткоін не для мене. Але є багато речей, які не були для мене в минулому, які спрацювали дуже добре. Якби це було 20 років потому, і це спрацювало, я міг би сказати вам, чому це спрацювало. Але на підставі всього, що я знаю про біткоін, я не думаю, що це спрацює », – уклав він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *