Wednesday , 20 June 2018

Chainside запускає сумісну з Segwit Python 3 Bitcoin бібліотеку

На цьому тижні стартап, орієнтований на bitcoin програмне забезпечення, Chainside випустив нову бібліотеку Bitcoin, що називається “BTCpy” Python 3, сумісну з Segwit. Компанія сподівається, що нова кодова база надалі посилить розвиток блокчейн технології, і, що компанії зможуть легко інтегрувати програмне забезпечення Bitcoin.

Chainside – це компанія, що спеціалізується на біткоін розробках для підприємств, які хочуть інтегрувати цифрову валюту в свої щоденні операції. 3 вересня було запущено BTCpy, метою якої є “простий інтерфейс для аналізу та створення складних скриптів Bitcoin”

“На відміну від інших існуючих биткоін-бібліотек, BTCpy здатна розпізнавати і створювати довільні скрипти простим способом, що особливо важливо для розробки додатків другого рівня, де необхідні складні інтелектуальні контракти з тайм-блокуваннями, хеш-блокуваннями та запитами if-else, – пояснює технічний директор Chainside Сімоне Бронзіні.

Бронзіні стверджує, що під час дебатів щодо масштабування деякі прихильники вважають за краще тримати програмне забезпечення Bitcoin простим, але рішення, такі як Segwit та Lightning Network, можуть бути складними процесами. “Ми вважаємо, що для довготривалого успіху Bitcoin найкраще технічне рішення завжди краще, але потрібні інструменти, такі як BTCpy, щоб абстрагуватися від його складності”, – заявив Бронзіні.

Далі, стартап говорить, що інші зберігають бібліотеки, подібні до цієї приватно, для використання лише компанією. Chainside відчули, що найкраще випустити кодову базу для спільноти з відкритим кодом. Інструкції з кодової бази та протоколу можна знайти на Github, але програмне забезпечення поки знаходиться на самому ранньому етапі. Chainside в даний час не рекомендує використовувати його в виробничому середовищі.

Chainside продовжує підтримку для адрес Segwit (BIP173), розгортає кешування для обчислення segwit, щоб уникнути квадратичного хешування, та працює над багатьма іншими покращеннями, зазначеними у дорожній карті команди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *