Saturday , 20 October 2018

CHBY.RU – швидкий і зручний сервіс обміну криптовалют

У другій половині 2017 року попит на криптовалюти анітрохи не спадає, курси основних одиниць електронної валюти демонструють стабільне зростання, і тому з’являється все більше число сервісів, спрямованих на полегшення процедур поводження з криптовалютами. Сервіс CHBY.RU– один з таких помічників! Цей ресурс пропонує автоматичний обмін криптовалют 24/7 по всій території Росії і країн СНД.

CHBY.RU пропонує купити або продати криптовалюту за рублі. Сайт працює з багатьма одиницями криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash, Monero, Bitcoin Cash, Dash, Tether, а також внутрібіржевою валютою Wex Code. Провести обмін можна в найкоротші терміни, так як більшість операцій здійснюються в автоматичному режимі, без безпосереднього обслуговування живим оператором, тому обмін можна зробити цілодобово!

Відмінною особливістю даного обмінника є відсутність процедур реєстрації користувачів і верифікації особистості. Це допомагає значно скоротити час на проведення обмінних операцій, а також забезпечує необхідний рівень конфіденційності і захисту інформації про операції. Для здійснення обміну необхідно лише вказати потрібну суму, реквізити для оплати, по завершенні якої кошти будуть неодмінно зараховані на рахунок. Зручно, що ще до здійснення операції клієнт знає, скільки він отримає на свій рахунок, чому сприяє структура сайту, де демонструється скільки ви віддаєте і скільки отримуєте, вже з урахуванням комісії, в спеціальних рядках.

Важливо також, що на сайті надається кваліфікована технічна підтримка, здійснювана ресурсом різними способами: за допомогою онлайн-консультанта, адреси електронної пошти та телефону в Санкт-Петербурзі. Уваги також заслуговують акції компанії. Зокрема, за участь в партнерській програмі і навіть просто за залишення відкликання про роботу ресурсу ви отримуєте знижку на подальші операції обміну на CHBY.RU.

На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *