Sunday , 24 June 2018

ChronoPay почне впровадження Bitcoin в Росії

ChronoPay – один з найстаріших в Росії постачальників онлайн-платежів. Компанія повідомила, що вона включає біткоіни в свій платіжний шлюз, дозволяючи всім своїм клієнтам приймати найпопулярнішу криптовалюту в світі.

За словами засновника і головного виконавчого директора ChronoPay Павла Врублевського, хоча він публічно критикував біткоін в минулому, він радикально змінив свою точку зору, «ретельно вивчивши тему».

Заснована в 2003 році, ChronoPay входить в число перших російських платіжних компаній. Московська компанія підключається до міжнародних платіжних платформ, таким як VISA, MasterCard, American Express, Maestro і інших регіональних платіжних систем. Біткоін тепер буде серед них. Це буде схоже на будь-який інший спосіб оплати. Поруч з іншими варіантами оплати під час транзакції буде кнопка біткоін.

Щоб полегшити криптовалютні платежі, Врублевський показує, що його компанія також буде надавати біткоін гаманці для торговців. Представник компанії повідомляє, що десятки тисяч торговців, «від крихітних інтернет-магазинів футболок до національних лідерів галузі», входять в число їх клієнтів.

Зокрема, два з чотирьох найбільших операторів мобільного зв’язку Росії є клієнтами ChronoPay, в тому числі МТС і Tele2 – перший, з яких є найбільшим оператором мобільного зв’язку в країні з приблизно 70 мільйонами користувачів (в 2012 році).

Широка клієнтура ChronoPay включає великі роздрібні магазини, в тому числі Holodilnik.ru; Kupivip.ru, Sony.ru і навіть BMW.ru. Основні новинні організації, такі як «Комерсант», «TheMoscowTimes» і «Інтерфакс», також є клієнтами, як і благодійні організації, такі як «Грінпіс» і «WWF».

Такий крок з боку телекомунікаційних гігантів був би значним, хоча б тому, що російська влада довго тримала агресивну позицію щодо прихильників біткоіну в країні. На цей раз в минулому році Міністерство фінансів Росії просувало свій законопроект через російський парламент, закликаючи до кримінальної відповідальності і заборони використання біткоінів в країні. Дійсно, Мінфін запропонував дворічний тюремний термін в лютому 2016 року, тільки через місяць, щоб внести поправки, збільшивши його до 7 років. Але законопроект так і не був прийнятий.

Заступник міністра фінансів Росії Олексій Моїсеєв з тих пір говорив про легалізацію біткоіна до 2018 року. Врублевський каже, що легалізація може бути навіть раніше.

Проте, поки що надто рано великим компаніям демонструвати підтримку біткоіна. У той час як ChronoPay надаватиме біткоін-платежі всім своїм клієнтам, тільки ті, у кого є свій біткоін гаманець, також наданий ChronoPay, зможуть приймати криптовалюту. Серед них немає таких великих гігантів індустрії, як МТС.

На даний момент, компанія в захваті від того, що доставляє біткоін-платежі в мейнстрім у Росії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *