Sunday , 26 May 2019

Circle бореться з інсайдерською торгівлею

Блокчейн стартап Circle буде використовувати інструменти моніторингу ринку цифрових фінансових послуг Nice Actimize для боротьби з маніпуляціями, йдеться в прес-релізі, підтвердженому 27 лютого.

Nice Actimize, яка є філією ізраїльського гіганта корпоративного програмного забезпечення Nice Ltd., пропонує професійні клієнтські інструменти в області фінансових злочинів, ризиків і відповідності вимогам регулювання.

Circle буде використовувати Actimize Cloud Markets Surveillance (CMS), щоб активно запобігати і виявляти зловмисну ​​торгову активність на своїй власній платформі, включаючи інсайдерську торгівлю, багаторівневість і навіть схеми «pump and dump».

«Адаптація інноваційних технологічних рішень, таких як рішення щодо забезпечення відповідності фінансових ринків Nice Actimize, для задоволення потенційних потреб регулюючих органів і захисту наших активів завершує це зобов’язання в повному обсязі», – прокоментував головний консультант Circle з питань регулювання та виконавчий директор Роберт Бенч.

Останнім часом, інституційні платформи, такі як Circle, активно прагнуть послабити побоювання з приводу маніпуляцій на ринках криптовалют.

Не тільки Nice, але і Nasdaq досягли успіху в розгортанні своєї технології спостереження за ринком в суміжних областях. У січні Nasdaq показав, що сім криптовалютних бірж в даний час використовують технологію моніторингу ринку.

Тим часом, минулого місяця стартап з торгової безпеки Solidus Labs оголосив, що зібрав 3 мільйони доларів для боротьби з маніпулюванням ринком.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *