Sunday , 26 May 2019

Circle випустить нову стабільну криптовалюту, прив’язану до долара США

Згідно з оголошенням у вівторок, Circle закрив раунд фінансування серії Е, в результаті якого було залучено $ 110 мільйонів, показник, який ефективно оцінює стартап майже на $ 3 мільярди, згідно з даними компанії. Очолюваний найбільшим виробником обладнання для майнінгу Bitmain, раунд також включає підтримку від Accel, Blockchain Capital, Breyer, Digital Currency Group, General Catalyst, IDG, Pantera і Tusk Ventures.

Поряд з новим раундом фінансування Circle також оголосив про свої плани зі створення нової стабільної криптовалюти Circle USD (USDC), яка буде прив’язана до долара США. Circle заявляє, на відміну від своїх конкурентів, що stable coin буде створений на основі блокчейн, при цьому буде відповідати всім нормативно-правовим вимогами і буде підкріплений фіатною національною валютою США. Проект буде розроблений і керований на базі ініціативи CENTRE.

CENTRE є ініціативою з відкритим вихідним кодом від Circle, яка дозволила б передавати як криптовалюти, так і фіат в цифровій формі, працюючи на Ethereum Blockchain зі своїм власним токеном ERC-20. CENTRE буде визначатися набором протоколів з відкритим вихідним кодом, які керують мережею і передають кошти.

Крім того, Circle стверджує, що вони будуть відкриті для докладних і прозорих фінансових і операційних аудитів, оскільки вони діють в рамках регульованих законів США про передачу грошей. USDC буде токеном ERC-20 в мережі Ethereum на основі мережевих правил, визначених CENTRE.

Як інституційний обмін з високим торговим об’ємом, Circle останнім часом, подвоїв свій мінімальний розмір замовлення з $ 250 000 до $ 500 000. Фірма повідомила, що щомісяця вона обробляє позабіржові угоди вартістю понад $ 2 мільярдів. Circle стверджує, що їх середня вартість замовлення становить $ 1 мільйон.

Запуск також відбувається в той час, коли інвестори з Силіконової долини прагнуть інвестувати в такі продукти через величезну роль стабільних монет в сприянні глобальному обміну криптовалютами і проблемам з сьогоднішніми лідерами ринку.

На початку цього року Circle придбав популярну криптовалютну біржу Poloniex у величезній угоді вартістю $ 400 мільйонів. На відміну від Circle, Poloniex – це обмін для простих людей з низькими обсягами замовлень.

Згідно з офіційною заявою Circle в блозі:

«Bitmain – одна з найважливіших і перспективних компаній в криптопросторі, яка стала критичним провайдером інфраструктури для всієї криптоекономіки. Співзасновник і головний виконавчий директор Bitmain Джихан Ву добре відомий тим, що підтримує бачення, подібне до нашого, щодо створення і впровадження нової глобальної економіки, заснованої на криптографічних активах, розподілених контрактах і технології blockchain з відкритим вихідним кодом. Ми раді, що працюємо безпосередньо з Bitmain по реалізації нашого спільного бачення ».

Bitmain також приєднається до CENTRE в створенні USDC. Circle стверджує, що партнерство сприятиме глобальній сумісності, яка приносить користь споживачам, діловим підприємствам, установам і ринкам у всьому світі.

У той час, як Goldman Sachs не брали участь в поточному раунді, вони були основним інвестором в одному з попередніх раундів. Goldman Sachs також оголосив про свій намір додати Bitcoin торговельну платформу, і це не стало б несподіванкою, якби вони приєдналися до Circle для цього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *