Saturday , 20 October 2018

CME і CBOE планують запуск торгівлі ф’ючерсами Bitcoin

Фінансові компанії США CME Group, CBOE і Cantor Fitzgerald оголосили сьогодні, що вони включать в число пропонованих послуг фінансові продукти, що пропонують доступ до криптовалют, починаючи з 18 грудня.

Як CME, так і CBOE будуть пропонувати cash-settled контракти, розраховані на інвесторів, які роблять ставку на ціну біткоіна, що не вимагає зберігання активів. CME буде використовувати вибіркову контрольну ставку, надану партнером Crypto Facilities, в той час як CBOE має намір використовувати дані з нью-йоркського криптовалютного обміну  Gemini.

Cantor Exchange, дочірня компанія Cantor Fitzgerald, запропонує бінарні біткоін опціони, починаючи з вказаної дати.

Однак, в своїх зауваженнях комісар CFTC (Комісії з термінової біржової торгівлі) Дж. Крістофер Джанкарло швидко попередив про те, що продукти будуть регулюватися під його повним контролем, зазначивши свою «обмежену статутну спроможність» для спостереження за основними ринками готівки і біткоін торгівлі.

Він сказав:

«Учасники ринку повинні взяти до відома, що базові ринки готівкових коштів і біткоін біржі тільки зароджуються, а тому залишаються в значній мірі нерегульованими ринками, по відношенню до яких CFTC має обмежені статутні повноваження. Існують побоювання щодо волатильності цін і торгової практики учасників цих ринків».

У той же час, CFTC прагнула стати учасником запуску, підтвердивши обговорення з CME, Cantor і CBOE протягом декількох місяців.

Регулятор також зазначив, що він буде уважно стежити за ринком, що розвивається для фінансових продуктів, пов’язаних з біткоін. CFTC сказала, що має намір «оцінити, чи потрібні подальші зміни для процесів проектування і розрахунків за контрактами та роботи з [позначеними ринками контрактів] для внесення будь-яких змін« з часом ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *