Sunday , 16 June 2019

CME Exec: біржові індексні фонди Bitcoin повідомили про погашення цифрових активів

CME-Group_880x400-4

Виконавчий директор і ведучий CME Group назвав збільшення числа планованих біржових фондів Bitcoin (ETF) за допомогою того, що ринок для цифрових активів зріє на основі blockchain.

На конференції Tech Talk 5.0 в Лондоні на цьому тижні, Сандра Рo говорила в цілому про прогрес, досягнутий постачальником похідних ринкових площ у вивченні промисловості blockchain, розглядаючи новий орієнтир компанії Bitcoin і виступаючи поглиблено на тему, як саме група дивиться на майбутнє з blockchain в ширшому сенсі.

У відповідь на питання аудиторії, Ро сказала, що вона вважає, що те що дві ETF заявки в даний час знаходяться на розгляді в США, є ознакою більшої кількості заявок на регульовані товари, які можуть бути розглянуті. Крім того, вона сказала, що вже існуючі продукти і заявки доводять, що існує достатній попит на додаткову підкарантинну продукцію в цифровому просторі активів.

Рo сказала аудиторії:

“Насправді, деякі з найбільш цікавих областей для вивчення знаходяться на перетині цифрових активів, токенізірованних декретів і лексичних товарів”.

Також, Рo озвучила аргумент, чому її фірма вважає, що суспільний простір blockchain може бути цінним для фінансових інститутів, заявивши, що CME підтримує подвійний фокус на цифрових активах, blockchain і розподіленої технології бухгалтерської книги.

Незважаючи на це, Рo бачить Bitcoin як найбільш зрілий цифровий актив, вона також зазначила, що є багато інших активів, які можуть або не можуть домогтися успіху, навіть пославшись на соціальну мережу, основану на цифрових валютах, Steemit, яка різко зросла в загальній капіталізації ринку в останні дні.

Опитування аудиторії на заході припустило, що ті, хто знаходяться при виконанні службових обов’язків, тепер також добре знайомі з Bitcoin. Коли її запитали, чи є учасники, коли-небудь займавші bitcoin, 23% аудиторії проголосували за «Так», в той час як 77% повідомили, що «Ні».

В цілому було зібрано79 голосів.

Стратегія РоС

В цілому, Рo обговорила чотири основних мандати, які СМЕ поставило на місце своєї оцифровочної групи.

По-перше, вона сказала, що група дивиться на проекти в рамках довгострокової стратегії від трьох до п’яти років. Попередня робота групи була більш зосередженою, але щоб йти вперед, група вивчає ідеї, яким потрібен час, щоб дозріти.

“Ми хочемо передбачити, де ми будемо в найближчі три-п’ять роки”, сказала Ро.

Рo говорила з натяком на обидва проекти і докази правильності концепції, відмінності між цими двома категоріями з точки зору вкладених часу і грошей.

CMЕ здійснює проект, коли ідея більш конкретна і компанія готова витратити до декількох мільйонів доларів на неї.

З іншого боку, докази правильності концепції починають працювати з невеликою кількістю фінансових коштів і з меншими витратами часу, відчуваючи вищий відсоток невдач.

Рo підкреслила, що девіз компанії «експериментувати з доказами правильності концепції і швидко зазнати невдачі».

Участь FinTech

Пізніше Рo обговорювала, як CME працює з новими і встановленими гравцями, щоб намітити свій майбутній курс для FinTech.

Наприклад, вона сказала, що CME вивчає можливі зміни в тому, як інтелектуальна власність повинна оброблятися групою, щоб була можливість краще працювати з новими гравцями.

Рo вважає, що традиційний підхід патентування технологій, розроблений CME, не може нормально працювати зі співтовариством FinTech.

З точки зору зовнішнього зачеплення на blockchain конкретно, Рo згадала причетність групи Linux Foundation під керівництвом проекту Hyperledger і інших консорціумів, як Post-Trade Distributed Ledger Group (PTDL).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *