Friday , 19 April 2019

Coinbase додає Zcash в Pro Trading Exchange

Криптовалютний обмін Coinbase Pro додає орієнтовану на конфіденціальнсть криптовалюту zcash в свої списки.

Платформа оголосила в четвер, що клієнти можуть перевести zcash на їх професійну торгову платформу, хоча, як і в попередніх випусках, користувачі ще не можуть придбати токен, поки біржа не встановить достатню ліквідність. Депозити будуть прийматися протягом не менше 12 годин після оголошення о 18:00 UTC.

Коли торгівля буде активована, тільки користувачі Coinbase Pro в більшості з США, Великобританії, Європейського Союзу, Канади, Сінгапуру і Австралії зможуть отримати доступ до монети. Жителі Нью-Йорка та інші юрисдикції зможуть отримати доступ пізніше.

Обмін не оголошував, коли coinbase.com або користувачі мобільних додатків зможуть почати торгівлю криптовалютою.

Через конфіденційність монети повна підтримка ще не додана. Як пояснює заява, zcash пропонує як прозорі, так і екрановані типи транзакцій, які показують різні обсяги інформації про транзакції. Зокрема, екрановані адреси анонімні, а прозорі транзакції простежуються, як біткоіни.

Далі в повідомленні йдеться:

«Спочатку ми будемо підтримувати депозити як з прозорих, так і екранованих адрес, але зняття коштів підтримуємо тільки з прозорих адрес. В майбутньому ми розглянемо питання про підтримку зняття коштів з захищених адрес в місцях, де воно відповідає місцевим законам ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *