Monday , 18 February 2019

Coinbase запускає нову версію криптообмінної платформи

Coinbase оголосила в середу про запуск нової версії своєї платформи GDAX під назвою Coinbase Pro і придбання децентралізованої біржі Paradex.

Нова платформа прагне «зробити досвід торгівлі простішим і зрозумілим», згідно стартапу. Інші функції включають нову систему діаграм, яка забезпечує упорядкований доступ до даних історії і консолідоване представлення портфеля активів.

Відповідно до релізу, крім простих торгових активів, Coinbase Pro прагне надати безліч нових можливостей для інвесторів:

«Наше бачення полягає в тому, щоб надати клієнтам можливість брати участь в таких послугах, як голосування за протоколом. У міру розвитку децентралізованої екосистеми ми очікуємо, що клієнти зможуть взаємодіяти з цифровими активами по-новому і унікальним чином».

В рамках цієї спроби дозволити клієнтам використовувати цифрові активи, Coinbase Pro буде інтегрувати підтримку Paradex протягом наступних декількох тижнів, що дозволить користувачам «торгувати сотнями токенів прямо зі своїх гаманців», згідно релізу.

«В першу чергу цей досвід для наших клієнтів за межами США, але він буде доступний клієнтам США, як тільки ми отримаємо нормативний дозвіл, до якого ми активно прагнемо», – сказали в компанії.

Paradex дозволить інвесторам торгувати токенами ERC-20 безпосередньо зі своїх цифрових гаманців. Також підтримуються апаратні гаманці – особливо гаманець Ledger.

Для того щоб перевести ethereum токени, система вимагає, щоб користувачі перетворювали їх в «wrapped ether», який описується як «продавана версія звичайного ether». Згідно сайту, користувачі зможуть також передавати інші токени після підключення додатку Paradex до свого гаманця.

У той час, як Paradex дозволяє користувачам торгувати монетами ERC-20, що зберігаються в гаманцях, залишається неясним, чи додасть Coinbase пряму покупку або торговельну підтримку для таких токенів. У березні компанія оголосила, що додає підтримку технічного стандарту ERC-20, але в той час не представила жодних конкретних продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *