Sunday , 16 June 2019

Coinbase запускає повну торгівлю Basic Attention Token

Американський криптовалютний обмін і постачальник гаманців Coinbase оголосив про запуск повної торгівлі Basic Attention Token (BAT) на Coinbase.com і в додатках для Android та iOS Coinbase.

Згідно з оголошенням, клієнти Coinbase тепер можуть купувати, продавати, відправляти, отримувати або зберігати BAT разом з іншими цифровими валютами, підтримуваними на платформі. Обмін також зазначає, що BAT буде доступний для клієнтів в більшості юрисдикцій, за винятком спочатку для жителів штату Нью-Йорк.

Coinbase оголосив, що він почав приймати вхідні перекази BAT в Coinbase Pro минулого тижня, вказуючи, що торгівля BAT почнеться тільки після того, як монета встановить достатню ліквідність.

Обмін передбачає, що токен пройде чотири етапи лістингу, включаючи «transfer-only», де користувачі зможуть передавати BAT на рахунки Coinbase Pro; «рost-only», що дозволить клієнтам відправляти лімітні ордери; «limit-only», де починаються узгодження лімітів; і заключний етап «full trading», який дає повний доступ до торгових послуг, включаючи ліміти, ринкові і стоп-ордери.

Після оголошення ціна BAT зросла, збільшившись більш ніж на 20 відсотків за день. На час друку BAT знизився на 3,87 відсотка за день згідно CoinMarketCap.

Проте криптовалюта зафіксувала стійке зростання на тижневому графіку з $ 0.253 2 листопада до найвищої щотижневої ціни близько $ 0,379 сьогодні. Під час друку BAT торгується в районі $ 0,321.

У жовтні Coinbase додав підтримку 0x (ZRX), зробивши його першим токеном ERC-20, доступним для торгівлі на платформі. У тому ж місяці біржа також запустила перший стейблкоін USDC, в партнерстві з блокчейн стартапом Circle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *