Thursday , 25 April 2019

Coinbase запускає транскордонні банківські перекази між Європою і Азією

Криптовалютний обмін Coinbase запускає транскордонні банківські перекази для інституційних клієнтів в Азії, Великобританії і Європі.

У вівторок Coinbase заявив, що для клієнтів в країнах, де платіжні доручення поки не доступні, фірма тепер буде підтримувати вхідні та вихідні перекази SWIFT з рахунків за межами США.

Обмін додав:

«Ця нова функція дозволить клієнтам Coinbase в багатьох країнах Азії і EMEA вперше отримати доступ до великої бази крипто-ліквідності Coinbase».

Одночасно фірма заявила, що запропонує нові позабіржові торгові столи для клієнтів в США і Європі, а також послуги з торгівлі і зберігання для великих клієнтів в Азії.

В рамках останньої послуги, азіатські трейдери матимуть доступ до стабільної монеті USDC, підкріпленої доларовими резервами, якими володіє біржа. У той же час деякі клієнти Coinbase Prime також зможуть використовувати її послугу холодного зберігання Custody.

Тим часом, OTC столи компанії забезпечать мінімальний вплив угод з великими обсягами на криптовалютні ціни, йдеться в оголошенні. Щоб захистити конфіденційність користувачів, біржа зазначила, що інформація про контрагентів є конфіденційною, і «розкриваються тільки мінімальні торгові деталі».

Біржа заявила, що націлена на криптовалютні хедж-фонди, а також на традиційні торговельні фірми, сімейні офіси і фонди з доповненнями, які стають розширеними послугами для клієнтів Coinbase Pro і Prime в регіонах. Послуги будуть доступні відразу.

Coinbase вперше оголосила, що відкрила позабіржову торгівлю в листопаді минулого року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *