Friday , 22 March 2019

Coinbase запустить лінійку продуктів для інституціональних інвесторів

Згідно з офіційним повідомленням в блозі сьогодні, 15 травня, найбільший американський криптовалютний обмін і провайдер гаманців Coinbase, оголосив про запуск лінійки продуктів, спрямованих на інституціональних інвесторів.

Чотири продукти – Coinbase Custody, Coinbase Markets, The Coinbase Institutional Coverage Group і Coinbase Prime – всі зосереджені на пом’якшенні основних проблем, які нібито примушують інституційних інвесторів стримуватися від входу в криптовалютний простір, наприклад, дотримання безпеки та відповідності нормативним вимогам.

Адам Уайт, віце-президент і генеральний менеджер Coinbase, з упевненістю сказав CNBC:

«Ми вважаємо, що це може залучити інвестиції в розмірі $ 10 мільярдів від інвесторів, які до сих пір залишалися осторонь. Ми спостерігаємо стрімке збільшення усвідомленості і прийняття на криптовалютном ринку».

Coinbase Custody, вперше анонсована в минулому році в офіційному повідомленні в блозі Coinbase, розглядає питання «номер один» для інституціональних інвесторів, а саме: безпеку. Компанія пояснює, що Сustody буде забезпечувати безпеку зберігання цифрових активів клієнтів за допомогою ретельного фінансового контролю, такого як мульти-підписи, контрольні журнали і ліміти зняття.

Coinbase пояснив, чому він вирішив запустити продукт в поточному середовищі, заявивши:

«Криптовалютний ринок швидко розвивається в міру того, як в простір входять більш складні інституційні учасники. Фактично за останні кілька місяців було створено понад 100 хедж-фондів, які виключно інвестують і торгують криптовалютами. Деякі з найбільших фінансових інститутів світу також недавно оголосили про свої плани почати торгівлю криптовалютами».

Хоча компанія, як повідомляється, вже зберігає криптовалюти клієнтів на суму понад $ 20 млрд., згідно CNBC, Coinbase Custody буде створена в партнерстві з зареєстрованим Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) брокер-дилером, який буде проводити незалежний аудит фінансової звітності організації.

Відповідно до сьогоднішніх заяв Coinbase, Coinbase Markets стане електронним ринком в Чикаго, який забезпечить централізований пул ліквідності для всіх інвесторів і буде націлений на надання послуг з розрахунку і клірингу в майбутньому. Крім того, Coinbase Prime стане окремою торговою платформою для інституціональних клієнтів.

Партнерами компанії по запуску є 1confirmation, Autonomous Partners, Boost VC, MetaStable, Multicoin Capital, Polychain Capital, Scalar Capital and Walden Bridge Capital.

Раніше в цьому місяці власник Нью-Йоркської фондової біржі ICE оголосив про свої власні плани щодо врегулювання контрактів на своп-обмін в BTC, припускаючи, що він також розробив рішення для зберігання цінних паперів, сумісний з SEC, для інституціональних власників. Оголошення ICE з’явилося через кілька днів після того, як інвестиційний банківський гігант Goldman Sachs оголосив про швидкий запуск власної криптовалютної платформи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *