Sunday , 26 May 2019

Coinbase збирається нарешті залістити Ripple (XRP)

Ціна Ripple підскочила на 12% через новини про те, що криптовалюта скоро буде доступна на Coinbase Pro.

Згідно блогу Coinbase, пари XRP/Fiat будуть спочатку доступні в декількох юрисдикціях. Рішення Coinbase додати XRP, схоже, стимулювало торгівлю.

На інших біржах Ripple торгувався на рівні 35 центів. Швидше за все зростання ціни пов’язане з тим, що деякі користувачі Coinbase Pro купують Ripple для внесення депозиту в Coinbase Pro.

Ефект Coinbase

В останні місяці компанія активно займалася лістингом альткойнiв. Протягом багатьох років, проте, це був обмін чисто біткоіну, а потім і Ethereum. Зараз ми можемо спостерігати ефект Coinbase на ціну Ripple, особливо примітно, що до новин про лістинг, монета сильно просіла.

У найближчі дні ми можемо очікувати, що значна частина обсягу XRP буде торгуватися на Coinbase. Coinbase може похвалитися однією з найбільших баз користувачів для регульованого обміну. Платформа зазвичай розглядається як найпростіший спосіб купити криптовалюту.

Лістинг буде проходити в чотири етапи. Перший відбувається зараз, коли користувачі можуть вносити депозити XRP. Після цього протягом «мінімум однієї хвилини» можуть бути розміщені тільки замовлення поштового типу. Далі замовлення почнуть виконуватися Coinbase. Це буде тривати не менше десяти хвилин, а потім буде включена повна ринкова торгівля – це означає, що клієнти зможуть здійснювати всі ті ж типи угод, які доступні для інших криптовалют.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *