Monday , 18 February 2019

Coinbase купила децентралізовану біржу Paradex, що працює на протоколі 0x

Компанія Coinbase придбала децентралізовану біржу Paradex, що працює на протоколі 0x. Про це повідомляє Fortune. Подібні біржі засновані на смарт-контрактах, які дозволяють користувачам торгувати токенами без централізованого управління. Концепція децентралізованого обміну користується популярністю в співтоваристві кріптовалютних ентузіастів, але в реальності вона поки далека від мейнстріму.

Coinbase не розкрила ціну угоди і описала Paradex як «складну і безпечну relay-платформу, яка дозволить нашим клієнтам торгувати сотнями токенов безпосередньо зі своїх гаманців».

На сьогоднішній день Coinbase підтримує тільки чотири криптовалют (біткоіни, Bitcoin Cash, ефір і лайткоін) – частково через невизначеність щодо того, які цифрові токени повинні бути зареєстровані в SEC як цінні папери. Ця невизначеність також означає, що Coinbase не відразу зробить Paradex доступною для американських клієнтів. У повідомленні компанії говориться:

Після внесення деяких покращень ми спочатку відкриємо платформу для клієнтів за межами США.

Прес-секретар Coinbase розповів Fortune, що Paradex теоретично може конкурувати з Coinbase, але компанія бачить користувачів Paradex в якості окремого пулу клієнтів. Він додав, що Coinbase дуже зацікавлена ​​в технології смарт-контрактів і вважає, що останню в майбутньому зможуть використовувати роздрібні інвестори.

Покупку Paradex можна розглядати як зміцнення Coinbase своїх позицій в умовах зростаючої конкуренції. Раніше компанія вже придбала платформу Earn.com.

Check Also

Microsoft видалив вісім безкоштовних додатків, націлених на прихований майнінг, з Microsoft Store

Американська корпорація програмного забезпечення Microsoft видалила вісім додатків Windows 10 зі свого офіційного магазину додатків …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *