Friday , 19 April 2019

Coinbase купує Cipher Browser

Один з найбільших обмінів криптовалютами, Coinbase придбав Cipher Browser, який є розробником мобільного Ethereum-гаманця і браузера децентралізованих додатків. В кінці минулого місяця Coinbase оголосив, що планує додавати підтримку токенів ERC20 і з придбанням Cipher Browser, Coinbase, безумовно, демонструє своє серйозне ставлення до ERC20. Однак умови угоди не були оприлюднені.

Cipher Browser – це, «перший повнофункціональний мобільний браузер децентралізованих додатків в світі і гаманець для блокчейна Ethereum». Він дозволяє вам взаємодіяти з dapps, які живляться від ethereum на ваших мобільних телефонах. Крім того, Cipher дозволяє своїм користувачам відправляти, отримувати і зберігати токени ERC20 і Ether.

Coinbase вже має свій власний мобільний гаманець ethereum і DApp-браузер Toshi, який доступний як для iOS, так і для Android-пристроїв. Крім того, що мобільні користувачі отримують доступ до DApps, таких як CryptoKitties, додаток також має вбудовану систему обміну повідомленнями, в якій використовується протокол Signal для надання наскрізних зашифрованих чатів.

Умови угоди не розголошуються, але за словами компанії, Пітер Кім, творець Cipher, приєднається до Coinbase в якості нового керівника Toshi по розробці і роботі над інтеграцією багатьох функцій Cipher в Toshi.

Однією з цих функцій буде підтримка тестових мереж, які дозволяють розробникам тестувати свої програми в пісочниці, яка імітує реальну імплементацію, не ризикуючи реальними коштами. Відсутність підтримки тестових мереж в Toshi була одним з ключових моментів для розробників DApp.

Те, що Кім відразу ж перейде до розвитку Toshi, не дивно, оскільки Емілі Чой – новий віце-президент Coinbase з корпоративного розвитку та розвитку бізнесу – є фанатом «acqhiring», стратегії, відповідно до якої фірма купує іншу компанію в першу чергу для персоналу з їх досвідом.

Як повідомляв BlockExplorer, Coinbase також, за чутками, обговорює можливість придбання Earn.com, платформи платних повідомлень, яка винагороджує користувачів криптовалютами за відповіді на електронні листи і виконання інших мікрозадач.

Раніше Coinbase приступив до створення нового інкубаційного фонду під назвою Coinbase Ventures, з метою надання можливостей зростання криптовалютним стартапам і їх засновникам. Хоча популярний обмін криптовалютами очікує, що прибуток фонду буде невеликим в порівнянні з прибутком від загального бізнесу, фонд уже має $ 15 мільйонів, і очікується, що він буде рости, повідомляє CNBC.

Coinbase Ventures призначений для надання допомоги починаючим фірмам і засновникам в криптовалютній і блокчейн галузях. І, оскільки Coinbase прагне розвивати відносини в цих просторах, він може дуже добре інвестувати в компанії, які можуть розглядатися як конкуренти.

«На перший погляд може здатися, що ми інвестуємо в компанії, які складають конкуренцію Coinbase», – пише компанія в блозі. «Може бути нюанс в тому, як ці стартапи будують свої продукти. Або, в деяких окремих випадках, нам може бути зручно інвестувати в компанії, які потенційно конкурентоспроможні, бо всі зацікавлені в тому, щоб побачити інновації в екосистемі ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *