Monday , 21 January 2019

Coinbase, нарешті, додає підтримку Segwit

Після декількох місяців превалювання Coinbase оголосив, що додасть підтримку Segwit до своїх біткоін гаманців. У понеділок, Coinbase опублікував новину, яку їхні клієнти чекають місяцями: «Наша інженерна команда почала заключну фазу тестування SegWit для Bitcoin на Coinbase. Сумісні з SegWit Bitcoin-відправлення / отримання будуть доступні для клієнтів протягом наступних кількох тижнів ».

Coinbase подбав про те, щоб встановити сумісність Segwit зі своїми біткоін гаманцями. Технологія масштабування допомагає зменшити середній розмір кожної біткоін транзакції, тим самим дозволяючи записувати більше даних в кожен блок. При транзакціях з біткоін, розрахованими за кожен байт, менші транзакції означають нижчі комісійні. Незважаючи на те, що Segwit був сумісний з попередніми версіями і, отже, не був найбільш ризикованим через зміни коду для реалізації, Coinbase кілька разів відкладав цю імплементацію.

Справедливості заради, обмін, який зберігає мільярди доларів інституційних активів, зобов’язаний піклуватися про своїх клієнтів, щоб не зіпсувати репутацію. Але оскільки Coinbase відкладав питання з підтримкою Segwit, в той час як головний виконавчий директор Брайан Армстронг був сфокусований на проектах ethereum, біткоін співтовариство звинуватило компанію в тому, що її пріоритети помилкові. Високі тарифи стали особливою проблемою для біткоінерів, і постійною темою обговорення для користувачів r / Bitcoin.

Coinbase вперше оголосив про рішення додати оновлення SegWit на початку грудня 2017 року. Оновлення, введене командою розробників Bitcoin Core в серпні 2017 року, стосується проблеми масштабування Bitcoin за рахунок скорочення обсягу транзакцій.

Переміщаючи дані підпису “witness” в кінці кожної транзакції, він вирішує проблему податливості біткоін, яка сприяє рішенням другого рівня, таким як Lightning Network.

Популярні крипто-гаманці Trezor і Ledger були оновлені до SegWit незабаром після випуску в серпні.

Повільні транзакційні періоди і перевантаженість мережі в останні місяці переслідували біткоін трейдерів, а деякі компанії, засновані на Blockchain, відмовилися від BTC через все більш високі транзакційні збори.

Segwit – не чарівна паличка, яка усуває високі біткоін комісії, але вона автоматично зменшує їх принаймні на третину, що вже добре для початку. Останнім часом плата знижується, так як біткоін падає, і сьогодні вона становить близько 130 сатоші за байт ($ 6) в середньому. Тим часом, прийняття Segwit, незважаючи на підйом, як і раніше залишається жалюгідним 16%, незважаючи на те, що технологія масштабування була доступна протягом шести місяців.

Згідно з даними виробника апаратного гаманця Trezor, тільки близько 15 відсотків транзакцій Bitcoin в даний час використовують SegWit, в порівнянні з максимумом близько 18 відсотків в кінці січня. Це недавнє скорочення може бути пов’язано з тим, що користувачі використовують більш низькі комісійні збори за переказ коштів з застарілих адрес в сумісні з SegWit, але в будь-якому випадку ясно, що мережа не користується повними перевагами, які пропонує масштабуюче оновлення, частково тому що Coinbase і кілька інших великих фірм не поспішали його реалізовувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *