Monday , 18 February 2019

Coinbase оголошує про можливість додавання п’яти нових активів

Криптовалютний обмін з Сан-Франциско, Coinbase, оголосив, що розглядає можливість додавання п’яти нових монет, як говориться в опублікованому 13 липня блозі.

Торгова платформа вивчає можливість додавання нових активів в свої торгові списки, включаючи Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) і 0x (ZRX). Крім того, Coinbase заявила, що проведе переговори з місцевими банками і регулюючими органами, щоб додати активи в максимально можливу кількість юрисдикцій.

У червні Coinbase оголосила, що підтримає Ethereum Classic (ETC) на своїй платформі, після чого ціна ETC виросла більш ніж на 25 відсотків. Згідно Coinbase, процес додавання ETC до їх біржової платформі «йде за планом».

Coinbase зазначила, що на відміну від додавання ETC, який технічно схожий на Ethereum (ETH), нові активи «зажадають додаткової дослідницької роботи». Обмін зазначив, що він не гарантує, що нові токени будуть перераховані для торгівлі.

Крім того, обмін попередив, що процес лістингу може зробити деякі монети доступними для клієнтів тільки для покупки і продажу, без можливості відправляти або отримувати їх за допомогою гаманця. Coinbase далі пояснює:

«Ми також можемо використовувати тільки певні способи взаємодії з цими активами через наш сайт, такі як підтримка тільки депозитів і зняття з прозорих адрес Zcash. Нарешті, деякі з цих активів можуть пропонуватися в інших юрисдикціях до того, як вони будуть перераховані в США “.

Біржа заявила, що ці активи вимагають більш детального вивчення і поки ще не визначено, чи стануть доступні і коли ці монети на платформі. Coinbase далі заявляє, що «деякі з цих активів можуть стати доступними всюди, в той час як інші можуть підтримуватися тільки в конкретних юрисдикціях».

Під час друку всі перераховані монети знаходяться в зеленому кольорі. ADA і XLM торгуються вище більш ніж на 8 відсотків за останні 24 години, тоді як зростання ZEC, ZRX і BAT становить 11, 15 і 22 відсотки відповідно.

У березні Coinbase заявила про свій намір підтримувати токени ERC20 на своїй біржі. Потім компанія заявила, що рішення про додавання ERC20 «прокладе шлях для підтримки активів ERC20 в продуктах Coinbase в майбутньому».

В даний час Coinbase підтримує чотири різних активи, якими є біткоін (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) і Litecoin (LTC). Минулого місяця компанія ініціювала цей процес, щоб стати повністю регульованим Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) брокер-дилером. Це допомогло б Coinbase розширити свої пропозиції і згодом розширитися до не криптовалютних фінансових продуктів.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *