Saturday , 20 October 2018

Coinbase припиняє торгівлю Bitcoin Cash незабаром після запуску

Раніше сьогодні, 20 лютого, найбільша брокерська платформа глобального криптовалютного ринку Coinbase, перший підтверджений багатомільярдний стартап в криптовалютной індустрії, інтегрувала торгівлю Bitcoin Cash.

«Ми раді повідомити, що клієнти зможуть купувати, продавати, відправляти і отримувати Bitcoin Cash на Coinbase», – йдеться в блозі Coinbase. BCH швидко стає альтернативою мікроплатежів для bitcoin core (BTC), та на момент написання цієї статті криптовалюта номер три за ринковою капіталізацією становить трохи більше 58 мільярдів доларів США. ЇЇ ціна за останні 24 години виросла більш ніж на 70 відсотків.

Незабаром після запуску Coinbase призупинив торгівлю своїм новітнім активом.

Оголошене сьогодні через повідомлення в блозі користувачам, рішення про додавання криптовалюти, приходить через кілька місяців після того, як розробники реалізують хардфорк bitcoin blockchain, ефективно створюючи конкуруючу мережу, яка стверджує, що може збільшити обсяг транзакцій.

Однак, використовуючи механізм, званий хардфорком, проект створював унікальні ускладнення для обмінів, оскільки, копіюючи біткоін реєстр під час форку, користувачі Coinbase, які володіли біткоін, стали також власниками bitcoin cash.

Таким чином, раптовий приплив користувачів, озброєних капіталом, мабуть, перевантажив біржу, найбільшу за капіталізацією на ринку США.

За даними CoinMarketCap, покупка та продаж bitcoin cash були відключені на платформі, а остання ціна, яка котирувалися склала майже $ 9 000, що на $ 6 000 вище ринкової ціни в $ 2900.

Згідно з офіційним статусом блогу біржі, торгівля була відключена приблизно через чотири хвилини після її початку. Торгівля була запущена в 17:20 за тихоокеанським часом (PST) і була припинена о 17:24.

«Всі книги BCH увійдуть в режим скасування і всі існуючі замовлення будуть видалені. У режимі скасування не будуть прийматися нові замовлення. Ми незабаром опублікуємо оновлення », – повідомив обмін о 18:30 PST.

Відмова в обслуговуванні, схоже, не вплинула ні на інші активи біржі, ні на брокерські послуги Coinbase, що дозволяє користувачам купувати і продавати біткоіни, ether і litecoin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *