Thursday , 25 April 2019

Coinbase пропонує криптовалютні подарункові карти в Європі і Австралії

Криптовалютний біржовий гігант Coinbase уклав нове партнерство, яке дозволить клієнтам в Європі і Австралії розплачуватися криптовалютою у великих роздрібних торговців і провайдерів послуг, включаючи Nike і Uber.

В рамках партнерства Coinbase з лондонським фінтех стартапом WeGift, користувачам буде запропонована можливість обмінювати криптовалютні активи на подарункові сертифікати на товари та послуги більш ніж 120 рітейлерів, включаючи Uber, Amazon і Tesco.

Перевагою, як WeGift пояснює на своєму веб-сайті, є нульова комісія разом із середнім бонусом у розмірі 5% у вартості подарункової карти після конвертації криптовалюти з рахунку користувача Coinbase. «Клієнти, які купують електронну подарункову карту, будуть володіти нульовими комісійними збором і бонусами на вибрані електронні подарунки», – заявив у своїй заяві генеральний директор Coinbase UK Zeeshan Feroz.

«З випуском подарункових карт у клієнтів з’явилася нова можливість витрачати свої криптовалюти, усвідомлюючи їх цінність для придбання матеріальних речей або досвіду», – додав він, підкресливши переваги надання користувачам можливості використовувати свою криптовалюту для оплати фізичних товарів і послуг.

Він підкреслив:

«Від конвертації біткоінів в кредити Uber або ether в обмін на шопінг в Nike, клієнти матимуть більшу гнучкість і контроль над використанням своїх криптовалют».

При запуску послуга буде доступна тільки в Австралії, Великобританії, Іспанії, Франції, Італії та Нідерландах. Завдяки присутності в 32 країнах Coinbase має намір впровадити цю функцію на інші ринки протягом наступних трьох місяців.

Нова послуга слідує за помітним розширенням оператора в Європі в цьому році після того, як криптообмін з Сан-Франциско, отримав ліцензію на e-money від Управління з фінансового регулювання і нагляду (FCA), фінансового регулятора Великобританії, що забезпечив йому кошти для надання електронних грошей як альтернативи готівці для 23 країн ЄС і Великобританії.

Ще одним помітним просуванням Coinbase останнім часом є спроба виходу на Японський ринок, один з найбільших в світі криптовалютних ринків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *