Sunday , 26 May 2019

Coinbase розширює сферу свого обслуговування і торгівлі USDC

Криптовалютний обмін Coinbase розширив торгівлю USD Coin (USDC) для клієнтів в 85 країнах, повідомила фірма в своєму блозі 14 травня.

Поряд з оголошенням USDC, Coinbase також оголосив про велике глобальне розширення, додавши ще 50 юрисдикцій, включаючи, зокрема, такі країни, як Бразилія, Південна Африка і Тайвань.

Починаючи з сьогоднішнього дня, Coinbase обслуговує клієнтів в 103 країнах, пише біржа, додаючи, що цей крок допоможе прискорити глобальне прийняття криптовалюти.

USD Coin є першою стабільною монетою, зареєстрованою для торгівлі на платформі Coinbase: біржа вперше зареєструвала USDC ще в жовтні 2018 року для клієнтів в окремих юрисдикціях в США.

Згідно з повідомленням в блозі, Coinbase розширює охоплення USDC в 85 світових юрисдикціях і прагне «поліпшити життя людей в країнах, де інфляція підриває добробут». Компанія заявила, що стейблкоіни, такі як USDC, можуть забезпечити можливість захисту від високої інфляції в країнах, таких як Аргентина і Узбекистан, де очікується, що споживчі ціни будуть рости на 10-20% в 2020 році.

Раніше на цьому тижні стартап, підтримуваний Coinbase, Reserve, оголосив, що скоро запустить в Венесуелі додаток в стилі Venmo для криптовалютних платежів, спеціально призначений для країни, щоб допомогти громадянам впоратися зі зростаючою інфляцією.

Стейблкоін – це цифрова валюта, яка має мінімальну волатильність цін завдяки прив’язці 1: 1 до певної фіатної валюти або до криптовалютного холдингу. За даними CoinMarketCap, на момент публікації в обігу перебувало 348 мільйонів USDC з щоденним обсягом торгів близько $ 250 мільйонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *