Sunday , 26 May 2019

Coinbase: Ethereum токен 0x злітає на 17% після лістингу на біржі

Вчора, 11 жовтня, криптообмін Coinbase оголосив про початок процесу лістингу 0x (ZRX), токена ERC-20, який працює на Ethereum, на своїй професійній біржі замовлень Coinbase Pro (раніше GDAX). В даний час трейдери можуть робити депозити ZRX, хоча книги замовлень ще не відкрилися для торгівлі на момент написання статті.

Тим часом ціна ZRX зростає. Вартість токена збільшилася з приблизно $ 0,68 до максимуму трохи менше $ 0,92 за лічені хвилини після оголошення. Незважаючи на те, що з тих пір він знизився з цього внутрішньоденного піку, 0x продовжує торгуватися близько $ 0,77, що становить 24-годинний приріст близько 17%, що набагато перевищує збільшення на 0,5%, яке спостерігається на криптовалютном ринку в цілому.

З лістингом 0x стає першим токеном ERC-20, перерахованим на платформі Coinbase. Сам Ethereum (ETH) вже давно доступний на біржі, а влітку компанія додала підтримку ethereum classic (ETC).

Coinbase оголосив в червні, що вивчає лістинг 0x в деяких юрисдикціях, поряд з zcash (ZEC), stellar (XLM) і basic attention token (BAT).

Важливо відзначити, що токен 0x спочатку не буде доступний через одноіменний брокерський сервіс Coinbase, який призначений для роздрібних інвесторів і особливо популярний серед перших покупців. Компанія заявила, що вона зробить окреме оголошення, коли це станеться.

Примітно, що ралі 0x підтверджує, що Coinbase залишається таким же сильним, як і раніше, посилаючись на те, що криптовалюти, як правило, спостерігають сильні висхідні коливання після їх включення в популярний обмін, який до цих пір перераховував лише кілька активів. Останнім часом біржа виклала нову структуру лістингу, яка, швидше за все, здивує, так як її список підтримуваних токенів розширюється, щоб конкурувати з сотнями токенів, доступними на більшості торгових платформ.

Однак це може бути не так, принаймні, для токенів з мікро- ринковою капіталізацією, які в тій чи іншій мірі покладаються на списки обміну, щоб зберегти актуальність. Раніше на цьому тижні Binance – найбільший в світі криптовалютний обмін – відмовився від чотирьох криптовалютних токенів, які, за словами компанії, перестали відповідати стандартам забезпечення якості платформи. Цінність цих монет впала після оголошення, підкресливши ступінь, в якій багато токенів залежать від спекулятивної торгівлі, що додає їм цінність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *