Sunday , 26 May 2019

CoinMarketCap випускає нову версію мобільного додатку з обліковими записами користувачів і ціновими оповіщеннями

Сьогодні, 16 квітня, криптовалютний трекер CoinMarketCap випустив нову версію свого додатка для iOS і свій перший Android-додаток з додатковими функціями для відстеження цін і облікових записів користувачів.

Згідно веб-сайту, мобільний додаток буде включати в себе свічкові графіки, денні історичні дані відкриття-максимуму-мінімуму-закриття і можливість встановлювати оповіщення про ціни на всі криптовалюти, доступні на CoinMarketCap.

Щоб використовувати додаток, користувачі повинні будуть створити обліковий запис CoinMarketCap і увійти в систему. Додаток дозволить користувачам стежити за новинами з різних засобів масової інформації, а також порівнювати ціни на криптовалюти.

У серпні минулого року CoinMarketCap запустив професійний платний API, призначений для розробників і фондів, який відстежує ринки деривативів на основі криптовалют, з підтримкою ф’ючерсів, опціонів і позабіржових обмінів за щомісячну плату.

У березні трекер криптовалютних даних оголосив про випуск двох криптовалютних індексів для Nasdaq Global Index Data Service, Bloomberg Terminal, Thomson Reuters Eikon і Börse Stuttgart.

Також, в цьому році, CoinMarketCap зазначив, що змінить свої метрики лістингу для криптовалютних бірж після дослідження, в якому стверджувалося, що більша частина біржових даних була фальсифікована.

Перший iOS-додаток від CoinMarketCap було запущено в травні минулого року в честь п’ятого дня народження сайту. У той час сайт займав 175-е місце в світі по кількості відвідувань: поточний рейтинг на 16 квітня становить 482-е місце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *