Thursday , 25 April 2019

CoinMarketCap запускає «надійніший» API

CoinMarketCap, один з найпопулярніших сайтів для відстеження крипто-даних, в середу анонсував новий про-рівневий і платний API.

Хоча публічний API вже пропонується CoinMarketCap, новий надаватиме «додаткові кінцеві точки, більше викликів, більш високі ліміти ставок, біржові та ринкові, а також історичні дані для комерційних рівнів», згідно Carylyne Chan, віце президентом з маркетингу CoinMarketCap.

Chan сказала, що новий професійний API є результатом «великої кількості вхідних запитів» їх даних від розробників і фондів, які шукали «надійніший» API, здатний масштабуватися з їх пропозиціями.

Новий API тепер доступний на трьох готових рівнях, вартість яких варіюється від $ 79 до $ 699. Після підписання розробники і фонди будуть мати можливість використовувати дані CoinMarketCap, які він об’єднує з сотень криптообмінів.

«Наш API поставляється з кращою в своєму класі панеллю розробників, яка допоможе кожному розробнику – від любителя до великомасштабних команд, які працюють над криптовалютними продуктами – максимально використовувати наші дані», – сказав Brandon Chez, засновник CoinMarketCap.

Крім багатообіцяючого API, в CoinMarketCap також додано декілька інших «дуже запитуваних» нових функцій, включаючи дані з ринків деривативів, нову систему ранжирування обмінних курсів, щоденний інформаційний бюлетень і оновлення додатка iOS.

«Як показують наші релізи нових продуктів, ми постійно обновлюємося, щоб допомогти в розширенні прийняття використання криптовалюти. Якщо ви також вірите в те, чого ми хочемо досягти, ми з нетерпінням чекаємо вашого приєднання до нашої децентралізованої команди по всьому світу », – сказав Chez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *