Sunday , 16 June 2019

CoinMarketCap змінить політику лістингу криптовалютних бірж

Популярний аналітичний сервіс CoinMarketCap (CMC) вводить зміни в світлі звинувачень сайту в спотворенні даних про обсяг торгів.

У повідомленні в блозі, опублікованому 19 липня, сервіс повідомив про те, що він вже скинув мінімальні вимоги до обсягів обмінів для їх включення в рейтинг, політика, яка використовувалась «для фільтрації більш популярних обмінів, які можуть бути перераховані на CoinMarketCap».

Сайт також планує впровадити нові фільтри і показники ранжування в прагненні дати користувачам «можливість випробувати і використовувати дані таким чином, який найбільше відповідає їхнім потребам».

Оголошення послідувало за повідомленням в CryptoExchangeRankings, в якому розглядалося питання про те, як відносно нові біржі змогли просунути об’ємний рейтинг CMC. «Проблема спотворених даних на криптообмінах подібних UFO: деякі люди стверджують, що вони її спостерігають, але немає доказів і показників, що підтверджують її існування», – йдеться в блозі.

Ресурс визнає, що деякі чинники могли негативно позначитися на точності наданої ним інформації про стан ринку. Зокрема, модель «безкомісійного майнінгу» (майнінг за допомогою транзакцій), коли низькі комісійні компенсується за допомогою власних токенів бірж, занижені комісії, а також штучні обсяги і  операції з відмивання, що здійснюються за допомогою маркет-мейкерів або ботів.

Представники сервісу відзначають:

«Хоча у нас є відносини з більшістю бірж, перерахованих на нашому сайті, немає ніякої гарантії, що будь-яка з них буде відповідати або дотримуватися будь-яких конкретних рекомендацій, але ми повинні продовжувати показувати користувачам найкраще наближення ціни і обсягу на основі всіх даних, які у нас є. Еволюція нових моделей, таких як транзакційний майнінг, також означає, що повинні бути нові способи обліку об’ємів. Посилення цього факту полягає в тому, що вони фактично забезпечують більшу ліквідність, тим самим збільшуючи свою потенційну аудиторію. »

З огляду на характер проблеми, CoinMarketCap планує додати нові фільтри даних. Зокрема, для більш оптимального відстеження обігу бірж незабаром будуть введені 7- і 30-денні метрики ранжування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *