Thursday , 25 April 2019

Crypto Facilities запускає регульовані ф’ючерси на bitcoin cash

Crypto Facilities, британська платформа з торгівлі цифровими активами і партнер CME Group, додає до своїх пропозицій bitcoin cash продукт.

Фірма оголосила в п’ятницю, що вона запускає на своїй платформі контракт, який регулюється Управлінням з фінансового регулювання і нагляду Великобританії.

Контракт приєднується до існуючих ф’ючерсних контрактів компанії на bitcoin, ethereum, XRP і litecoin. За словами компанії, інвестори зможуть відкривати довгі або короткі позиції на bitcoin cash, «дозволяючи їм більш ефективно розширювати інвестиційні можливості і хеджувати ризики».

Генеральний директор Crypto Facilities Тімо Шлафер сказав, що «bitcoin cash – це п’ята криптовалюта за ринковою капіталізацією, тому було логічно наступним кроком додати BCH до наших пропозицій BTC, ETH, XRP і LTC ф’ючерсів».

Шлафер передбачив, що пропозиція буде популярною серед їх клієнтів, грунтуючись на минулому інтересі до інших криптовалютних ф’ючерсів:

«Ми спостерігаємо обсяги в розмірі до $ 180 млн. протягом 24-годинного періоду і маємо середньодобові обсяги в межах $ 20-60 млн. в день. Ми очікуємо, що BCH буде таким же успішним, як наші ф’ючерси BTC, XRP, ETH і LTC, які всі торгуються зі значним обсягом ».

«З 2015 року ми спостерігаємо стійке зростання обсягу в просторі криптовалютних деривативів, а в минулому році спостерігалося найвище зростання», – додав він.

У той час, як Crypto Facilities не має філії в США, фірма співпрацювала з CME Group для запуску контракту на на біткоін ф’ючерси останньої фірми в грудні минулого року.

З цією метою Crypto Facilities підтримує два індекси цін на біткоін – CME CF Bitcoin Reference Rate і CME CF Bitcoin Real Time Index – які підтримують ф’ючерсний продукт CME Group.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *