Sunday , 24 June 2018

Dash наймає хакерів, щоб зламати власний Blockchain

Dash вирішив найняти команду «white hat» хакерів, щоб зламати свій Blockchain і навмисно викрити уразливості.

Орієнтований на конфіденційність альткоін заявив, що краудсорсінгова служба кібербезпеки Bugcrowd буде працювати над тим, щоб кожен аспект його операцій був обгрунтованим.

«Значна кількість готівки є потужним стимулом для злодіїв в глобальному масштабі. Проект Dash схожий на створене банківське сховище, що запрошує грабіжників елітного банку для участі в своєму проекті, тому його не можна буде пограбувати іншими злочинцями », – сказав Джим Бурш, який створив пропозицію Bugcrowd для Dash.

Bug Bounty

До сих пір Dash відрізнявся відсутністю слабких сторін щодо недавніх гучних крадіжок, таких як Parity Ethereum минулого місяця.

Альткоін зумів стабілізувати ціну від $ 150 до $ 200 за токен протягом тривалого періоду, при цьому величезні кошти, отримані його командою в період швидкого зростання цін, будуть розгорнуті по проектам, що охоплюють кілька років.

Так як немає проблеми з грошима, перевірки безпеки матимуть форму «Bug Bounty», де 60 000 «запрошених» хакерів отримають стимули для виявлення і звіту про найменшу проблему.

«У міру того, як Dash отримує більше уваги, виявлення і усунення вразливостей абсолютно необхідно. Програми Bug Bounty залучають свіжий погляд на огляд коду, який гарантує, що white-hat хакери допоможуть виявити будь-які недоліки безпеки », – додав генеральний директор Dash Core Райан Тейлор.

Діяльність white-hat хакерів почнеться в кінці цього місяця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *