Sunday , 26 May 2019

Dell розглядає можливість інвестицій в Blockchain

Компанія Dell EMC планує інвестувати в нові технології, в тому числі в блокчейн, згідно з оголошенням, зробленому в середу.

Dell EMC, дочірня компанія виробника комп’ютерів Dell, оголосила в середу, що планує інвестувати в нові технології, включаючи штучний інтелект, блокчейн, аналітику даних і хмарну сумісність, повідомляє Economic Times.

Зокрема, фірма сподівається зберегти свої позиції на ринку серверів, прийнявши нові інструменти.

Маніш Гупта (Manish Gupta), старший директор групи Infrastructure Solutions Group в Dell EMC India, сказав, що інтерес з боку топ-клієнтів компанії до блокчейну змусив їх прийняти цю технологію. Dell EMC шукає нові технології, які допомагають клієнтам керувати як традиційними, так і «новими» робочими навантаженнями на серверах Dell.

Згідно з даними звіту, клієнти Dell EMC включають в основному місцеві IT-компанії, банки, фінансові та інвестиційні компанії.

На додаток до необхідності йти в ногу зі своїми клієнтами, Indian Express повідомив, що дослідження, проведене Dell Technologies Digital Transformation Index, показало, що 37% індійських компаній планують інвестувати в блокчейн, 31% в області квантових обчислень і 42% в технології віртуальної реальності протягом наступних кількох років.

Головний операційний директор Dell EMC Дмитро Чен зазначив:

«Індія переходить до … трансформації швидше, ніж інша частина світу, через цифровий порядок денний в країні і наявність висококваліфікованої робочої сили».

Примітно, що Dell EMC не єдина дочірня компанія Dell, яка вивчає технології blockchain. Компанія хмарних обчислень VMware анонсувала проект Concord на початку цього року в якості кроку для боротьби з проблемами масштабування і енергоефективності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *