Friday , 22 March 2019

«Digital iD»: швидке проходження KYC для користувачів крипто-бірж

Australia Post, 209-річна служба доставки в країні використовує технологію цифрової ідентифікації, що дозволяє обмінникам проводити перевірки KYC в лічені хвилини, тим самим значно спростивши процес покупки криптовалют в Австралії.

Використовуючи сервіс «Digital iD» від Australian Post, австралійським покупцям криптовалют більше не доведеться витрачати дні на перевірку завантажених документів і фотографій, що засвідчують особу. Замість цього вони можуть пройти процедури реєстрації всього за кілька хвилин.

Головним досягненням Digital iD є те, що тепер замість багаторазової реєстрації на кожній з платформ-обмінників і надання всім своїх особистих даних (що несе в собі зрозумілі ризики), користувачам можна буде пройти реєстрацію в Digital iD від Australian Post, а потім передавати посвідчення особи з Digital iD в будь-яку інтегровану платформу.

Digital Surge Джош Леман підкреслив корисність Digital iD на платформі, заявивши:

«Digital iD дозволяє нам перевіряти особистість потенційного покупця біткоіну за лічені хвилини, а не за дні, які потрібні іншим біржам. Вперше австралієць може зайти на комп’ютер, пройти реєстрацію за паспортними даними та купити біткоіни протягом декількох хвилин. Ми хотіли створити безпечний, простий і швидкий обмінник, і Digital iD дозволив нам це зробити».

Користувачам доступна функція обмеженого доступу кожної з платформ до персональних даних, що дозволить контролювати їхню безпеку. Першим обмінником з новою функцією стала Digital Surge, заснована на Брісбені платформа, яка дозволяє користувачам оплачувати свої рахунки криптовалютами, а також купувати і продавати криптовалюти.

Check Also

Facebook шукає комерційного консультанта для нових продуктів на блокчейні

Робота над блокчейном в Facebook триває, так як соціальна мережа сподівається найняти ведучого комерційного консультанта …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *