Saturday , 20 October 2018

EBay розглядає можливість додавання біткоін платежів

EBay, що є однією з найбільших в світі платформ електронної комерції, розглядає можливість переходу на криптовалютні платежі, за словами високопоставленого керівника компанії.

Скотт Катлер (Scott Cutler), старший віце-президент eBay Americas, сказав Yahoo Finance, що комерційний гігант проводить серйозні дискусії про те, щоб стати самою високопрофільної компанією, що приймає криптовалютні платежі.

«Це тенденція, про яку всі говорять, але, на жаль, на eBay ми в даний час не приймаємо біткоін як форму оплати, сказав Катлер. «Ми серйозно розглядаємо це, оскільки криптовалюти стають мейнстрімним» платіжним інструментом, але «ми до сих пір залишалися осторонь».

Катлер додав, що сайт є популярним вторинним ринком для апаратного забезпечення криптовалютного майнінгу, а продавці вже включили в списки тисячі інших предметів колекціонування, пов’язаних з криптовалютами.

Криптовалютний мейнстрім

Незважаючи на те, що в eBay не має конкретних планів щодо впровадження криптовалютних платежів, той факт, що компанія проводить обговорення на високому рівні з цього питання, є останнім свідченням того, наскільки швидко біткоін проник в основний потік.

Минулого тижня брокерський біткоін-додаток Coinbase на короткий час став кращим додатком в Apple Store, сигналізуючи, що роздрібні інвестори підключаються до біткоін екосистемі з запаморочливим темпом – причому так, що в Coinbase спостерігалися постійні відключення через рекордний трафік.

На цьому тижні перші біткоіни ф’ючерсні контракти були запущені на біржі CBOE в США, а CME – найбільша в світі біржа деривативів – почне торгувати ф’ючерсами на біткоін з наступного тижня. Передбачається, що ф’ючерси, орієнтовані насамперед на Уолл-стріт, приведуть до створення першого Bitcoin ETF, інвестиційного інструменту, вигідного для інвесторів, який можна легко провести на брокерських і пенсійних рахунках.

Наступний переломний момент буде, коли криптовалюта стане настільки всюдисущою, що підприємства стануть приймати її в якості оплати товарів або послуг.

Відомі роздрібні торговці, такі як Overstock і Newegg, приймали біткоіни протягом багатьох років, але жоден з «білих китів» – група, яка включає eBay, Amazon і Alibaba, офіційно не приймав криптовалютні платежі. Раніше в цьому році ходили чутки, що не підтвердилися, про те, що Amazon планує приймати біткоіни. Нещодавно один із засновників Alibaba Джек Ма заявив, що біткоін був «не для мене», що вказує на те, що китайський конгломерат навряд чи прийме валюту, яка працює без державної підтримки.

Деякі роздрібні торговці, в тому числі платформа для розподілу відеоігор Steam, фактично припинила приймати біткоін-платежі в останні місяці, пославшись на збільшення транзакційних зборів, які супроводжували стрімке зростання біткоін. Проте, біткоін залишається варіантом для серйозних товарів, а альткоіни, такі як ethereum, bitcoin cash і litecoin, є практичними варіантами для транзакцій з малою вартістю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *