Friday , 20 July 2018

Enterprise Ethereum Alliance представляє нових членів

Enterprise Ethereum Alliance (EEA) оголосив сьогодні, що 34 організації приєдналися до промислової групи Blockchain з кінця травня. Це призводить до повного членства в більш ніж 150 організацій, доданих з моменту запуску групи в лютому цього року.

EEA, що складається з просунутих підприємств та інноваторів Blockchain, – це некомерційна організація, метою якої є створення, просування і широка підтримка кращих технологій на базі технології Ethereum, відкритих стандартів і еталонних архітектур з відкритим вихідним кодом.

EEA є найбільшою в світі ініціативою Blockchain з відкритим вихідним кодом. Нові члени EEA представляють широкий спектр бізнес-секторів, включаючи технології, банківську справу, уряд, охорону здоров’я, енергетику, фармацевтику, маркетинг і страхування, а також ряд швидкозростаючих стартапів Ethereum. Включаючи такі компанії: Mastercard, Cisco Systems, Scotiabank, Loyyal Corporation і QIWI Blockchain Technologies, серед 29 інших фірм.

Але член, який, можливо, найбільше виділяється в цій останній групі компаній, – це уряд швидко зростаючого штату Андхра-Прадеш в Індії, перший уряд штату за межами США, який приєднався до альянсу.

Інші нові члени включають Antibiotic Research UK, Технічний університет у Мюнхені та Ypse IT Solutions.

EEA описує себе як групу стандартів, призначену для того, щоб допомогти підприємствам створювати свої власні сумісні технології, в основному, використовуючи приватні версії блокчейна ethereum.

Голова правління EEA Хуліо Фаура сказав:

«Швидке зростання членства в EEA відображає прискорення прийняття та розгортання рішень на основі Ethereum Blockchain на світовому ринку. Технологічна широта, глибина і різноманітність організацій, які об’єднуються під егідою EEA для створення і управління стандартами компанії Ethereum, служать хорошою ознакою для майбутнього розвитку екосистеми наступного покоління Ethereum ».

Фреймворк з відкритим вихідним кодом

EEA був сформований на початку цього року, прагнучи перетворити Ethereum в технологію корпоративного рівня. Дослідження і розробки EEA орієнтовані на приватність, конфіденційність, масштабованість і безпеку. Альянс також вивчає гібридні архітектури, що охоплюють як дозволені, так і загальнодоступні мережі Ethereum, а також робочі групи прикладного рівня галузей.

EEA буде спільно розробляти відкриті галузеві стандарти і сприяти співробітництву зі своєю базою членів і відкрито для будь-яких членів спільноти Ethereum, які бажають взяти участь. Ця структура з відкритим вихідним кодом дозволить масове прийняття, якого неможливо досягти роз’єднано, і дасть уявлення про майбутнє масштабованості, приватності і конфіденційності публічної безконтактної мережі Ethereum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *