Sunday , 24 March 2019

EOS заплатив $ 120 тис. за виявлені помилки у вихідному коді

Дослідник з безпеки програмного забезпечення Гідо Вранкен провів неймовірний тиждень цього місяця – він виявив 12 вразливостей в програмному забезпеченні EOS.

Використовуючи платформу Bounty HackerOne, розробник EOS Block.one запустив баунті програму для виявлення помилок з метою поліпшення продукту 31 травня 2018 року, і Вранкен повною мірою скористався цим. На момент написання статті, згідно HackerOne, Вранкен заробив в цілому $ 90 000, але було сказано, що остаточна сума складе $ 120. 000 після оновлення.

Команда EOS вже подякувала хакерам за допомогу. Базова сума для пошуку помилки в програмному забезпеченні складає в даний час $ 10 000. Згідно новинному веб-сайту ZDNet, члени команди EOS були вражені роботою Вранкена і запропонували йому постійну роботу. Однак він поки не оголосив про прийняте рішення.

Вранкен успішно виявив в цілому 92 помилки програмного забезпечення в таких компаніях, як Twitter, Tor, OpenSSL, Dropbox, Python, Yahoo!, Slack, Trello і HackerOne. Він займається цією роботою з 2014 року і іноді представляє подробиці на своєму офіційному сайті.

Ціна EOS близька до $ 14

Тим часом EOS завершив свій ICO 1 червня 2017 року, майже через рік після його початку. Серйозна вразливість безпеки була виявлена ​​незадовго до запланованої дати випуску програмного забезпечення, але розробники успішно виправили код вчасно, щоб відправити код за розкладом. Проте, користувачі все ще чекають на консенсус навколо групи запуску мережі.

Після того, як в ICO було зібрано в загальній складності $ 4 мільярди, програмне забезпечення EOS EOSIO 1.0 було нарешті запущено 2 червня 2017 року. При ринковій капіталізації в $ 12,3 мільярда ціна почала демонструвати ознаки поліпшення. В даний час він оцінюється в $ 14 і торгується на біржах, таких як Huobi, OKEx, Bithumb, Bitfinex і Binance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *