Sunday , 26 May 2019

Ernst&Young планують продати $12 мільйонів в Bitcoin на аукціоні

shutterstock_140860981

Фірма глобальних консалтингових послуг Ernst&Young оголосила, що буде продавати з аукціону 24,518 BTC (вартістю $ 12.9m), попередньо конфіскованих у засновників та користувачів SilkRoad.

Продаж буде являти собою кінець процесу, який почався в кінці 2014 року, коли співробітники правоохоронних органів в Австралії конфіскували Bitcoin в Річарда Полларда, уродженця Мельбурна, який пізніше був засуджений до 11 років позбавлення волі за комерційний обіг наркотиків.

Ernst&Young оголосила у своїй заяві сьогодні, що аукціон буде проходити протягом 48-годинного періоду, починаючи з 12.01 am по 20 червня 2016р. Попередні аукціони будуть проведені в США Службою судових приставів (CIS) в США, а монети для продажу можна рбуде розділити на блоки 2,000 BTC (вартістю трохи більше $ 1 млн), в цілому 11 блоків, встановлених на продаж.

У заявах, партнер EY Адам Нікітінс сказав, що вважає, що аукціон, швидше за все, залучатиме  покупців з Північної Америки і Європи, так як вони були одними з найактивніших учасників чотирьох попередніх аукціонів, проведених в США.

Нікітінс сказав:

«Ми націлені на досвідчених інвесторів, які можуть бачити цінність інвестицій в зростаючому цифровому активі”.

Зацікавлені сторони тепер можуть подавати заявки Ernst&Young для включення в аукціон до 7 червня, з метою збору всієї інформації, необхідної для процесу, що почнеться 10 червня.

Примітно, що ця подія, ймовірно, збігатиметься зі зменшенням вдвічі винагород, які виплачуються майнерам за обробку транзакцій в мережі Bitcoin, яке планується в липні цього року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *