Monday , 18 February 2019

Ethereum втратив в ціні 14%, а ринок знизився на $ 14 мільярдів за ніч

Ціна Ether, рідної криптовалюти блокчейн мережі Ethereum, впала на 14% за ніч, так само як і інші основні криптовалюти, такі як біткоін, Ripple і Bitcoin Cash, впали в діапазоні від 2 до 6%.

Протягом години ціна Ether впала з $ 574 до $ 492. У той час як ETH відскочив відносно швидко від позначки $ 492 на 6%, він все ще демонструє падіння на 8% з $ 574.

Деякі аналітики припустили, що ETH міг впасти через розпродажі криптовалюти за допомогою первинних пропозицій монет (ICO) і блокчейн проектів.

Проблема з ICO і блокчейн проектами, які приносять мільйони доларів після продажу токенів, спрямовані на фінансування операцій і розробок, ICO повинні ліквідувати значну частину ETH, яку вони підняли. Більшість ICO, таких як EOS, мають тенденцію ліквідувати свої ETH в публічних криптовалютних обмінах, таких як Bitfinex, викликаючи ефект доміно і приводячи до загального обвалу ринку. Зниження цін, викликане такими подіями, часто призводить до короткострокового відновлення. Таким чином, початкове зниження цін на Ether приблизно на 14% скоротилося до 8%.

Загальне зниження ринку

Ціна біткоіна опустилася нижче позначки в $ 7 200. Інші основні криптовалюти, такі як EOS, Bitcoin Cash і Ripple, впали з аналогічними втратами в діапазоні від 5 до 8 відсотків.

Біткоін зміг зберегти деяку стабільність в порівнянні з іншими основними криптовалютами і токенами, але за останній тиждень ціна топ-криптовалюти істотно знизилася по відношенню до долара США з $ 8 600 до $ 7 140.

Грунтуючись на провалі біткоіна і інших основних криптовалют для підтримки будь-якого імпульсу на поточних рівнях, досить імовірно, що оцінка криптовалютного ринку впаде нижче позначки в $ 300 мільярдів, можливо, досягне району $ 200 мільярдів в майбутні тижні.

Проте, аналітики як і раніше оптимістично оцінюють потенційне ралі в третьому кварталі 2018 року, яке може відправити ціну біткоіна назад в регіон $ 14 000.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *