Monday , 18 June 2018

Ethereum втрачає майже 50%, Bitcoin відновлює домінування на ринку

Минулого місяця в криптосфері з’явилося нове модне слівце, щоб описати недавні рухи домінування: «Flippening». Це приклад, коли Ethereum обжене ринкову капіталізацію Bitcoin і стане криптовалютою номер один.

Bitcoin почав рік з 87% домінування, яке потім неухильно скорочувалося, в той час як Ethereum здійснив вражаючий сплеск більш ніж на 4 000% за той же період. Домінування Bitcoin досягло 37% 20 червня, поставивши криптовалюту на грань втрати позиції чемпіона.

Великий галас, яка супроводжував Ethereum, тепер заспокоюється, так як конвергентна тенденція ринкових капіталізацій BTC і ETH стала розходиться. Flippening все ще може статися, але тепер спостерігається тенденція до «Floppening» – це жартівливий термін, який описує близькість Ethereum, який в даний час з усіх сил намагається залишитися вище $ 200.

Ціна на Ethereum втратила майже 50% своєї вартості за останні два тижні, знизившись з $ 282,31 з 4 липня до $ 189,86 14 липня. Втрати Ethereum були більше, ніж втрати біткоіна, що дозволило топ-криптовалюті розширити своє домінування на загальному ринку.

Незважаючи на зниження в минулому місяці, ступінь збитків пом’якшала, і довгострокова картина для крипто-ринку розглядається сприятливо.

Крайня волатильність крипто-ринку ще раз показує, що навіть основні валюти, такі як Ethereum, можуть втратити половину своєї капіталізації за один день. У той час як біткоін значно знизився, він тим не менше краще відреагував на недавнью корекцію. Його ринкова капіталізація знизилася з $ 46 млрд до $ 38 млрд., але не дивлячись на це, преміум статус як і раніше зберігається.

Ціни на біткоіни і Ethereum стабілізувалися після падіння вівторка, сповільнюючи широкомасштабне падіння ринку і дозволяючи деяким монетам відновитися. Ціна Ethereum в середу пішла вгору, перериваючи – принаймні, тимчасово – її тривале зниження.

Flippening під питанням

Масові і рекордні ICO в червні / липні виявили серйозні недоліки в мережі Ethereum, в результаті чого багато хто задається питанням, наскільки криптовалюта «краще» насправді, ніж біткоін.

Під час продажу токенов галас навколо Bancor призвів до значного збільшення очікуючих транзакцій, оскільки покупці намагалися придбати BNT. Отже, вся мережа Ethereum була порушена в результаті ажіотажу.

Очікуючі транзакції закінчуються в виділеному просторі пам’яті на вузлах мережі, що частіше називається «відставанням». Коли цей простір насичено, транзакції вимагають більше часу для перевірки, який може збільшитися до декількох годин, як показав випадок з Bancor.

Однак, що стосується перевантаженості, то саме продаж токенів Status, стала причиною найбільших проблем Ethereum. ICO зареєструвала найбільшу кількість щоденних транзакцій в мережі: 308 488.

У результаті мережа Ethereum була забита і значно сповільнилася. Цей параліч мережі був настільки сильним, що багато обмінних платформ тимчасово блокували вивід ETH. MyEtherWallet, один з найпопулярніших гаманців ETH, звертався до користувачів з проханням не відправляти ETH, якщо їх транзакція не була терміновою.

Ці недавні мережеві переповнення показують, що Ethereum страждає від специфічних для валюти проблем, які ставлять Flippening під сумнів. Перевага у валютній парі BTC / ETH тепер на користь біткоін, але майбутнє залишається невизначеним, оскільки ми рухаємося до основних оновлень для обох криптовалют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *