Monday , 25 March 2019

Ethereum додає 16% за ніч до $ 220 на тлі загального відновлення крипторинка

ETH, рідна криптовалюта Ethereum, зросла більш ніж на 16% за ніч, піднявшись до $ 224.Взагалі протягом 48 годин ціна ETH виросла з $ 168 до $ 224 більше ніж на 33%.

На даному етапі коригуючого ралі ETH рано говорити про те, що криптовалюта ініціювала рух вгору. Але інвестори на ринку оптимістичні, так як оцінка криптовалютного ринку перетнула позначку в $ 200 мільярдів і знаходиться в районі $ 204 мільярдів.

Відновлення ринку

За словами економіста і криптовалютного експерта Алекса Крюгера, який раніше висловив свою стурбованість у зв’язку з потенційним зниженням вартості криптовалюти після серйозного коригуючого ралі, очікується, що ETH продовжить рости в найближчі дні.

«Прорив BTC до $ 6400 викликав вражаюче зростання ETH + 13,5% (від $ 189 до $ 215). Чекайте продовження ралі », – заявив він 12 вересня, коли ETH почав відновлюватися.

Крюгер додав:

«Напрямок ETH / USD залежить від BTC / USD. Якщо BTC ламає $ 6 400, такі рівні становлять $ 6 600 – $ 6 650 і $ 6 850. Для ETH буде набагато складніше. Тимчасово. Потім чекайте, що розпродаж відновиться, BTC знову досягне річних мінімумів, а ETH виявиться слабшим, ніж конкуруючі токени. Це моя думка”.

Уже зараз токени, такі як Nano, Tezos, Kyber Network, BAT, Tron, 0x, ICON і Ontology, почали фіксувати пристойні виграші проти Bitcoin в діапазоні від 5 до 20 відсотків.

Як правило, токени слідували за короткостроковою ціновою тенденцією ETH в останні кілька місяців. Оскільки Ethereum починає демонструвати певний імпульс з точки зору зростання, і якщо ця оптимістична цінова тенденція ETH зможе підтримуватися протягом усього тижня, то, швидше за все, для токенів можна очікувати великих виграшів проти основних криптовалют.

Відновлення ринку, яке, безсумнівно, було викликано сильними умовами перепроданості, відбувається на тлі появи деяких з найбільш позитивних подій в криптовалютному секторі щодо інституціоналізації і регулювання ринку.

Citigroup, Morgan Stanley і Goldman Sachs почали пропонувати зберігання криптовалют і криптовалютні ф’ючерси, в зв’язку з цим очікується приплив інституційних інвесторів на ринок.

Криптовалютний ринок, ймовірно, залишиться в низькому ціновому діапазоні в регіоні з $ 200 млрд до $ 250 млрд протягом наступних кількох тижнів. Стабільність необхідна для ринку, який пережив четверте круте зниження в своїй історії.

З огляду на те, що ринок продемонстрував солідне коригуюче ралі, поступове підвищення цін більш сприятливо для середньострокового зростання ринку. Принаймні, біткоін поступово збільшувався з рівня підтримки в розмірі $ 6 000 і тепер коливається приблизно в $ 6 600.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *