Wednesday , 19 September 2018

Ethereum зіткнувся з опором оновленню Byzantium

Ethereum менше торгувався у вівторок, так як нинішній ринок зіткнувся з великим опором на ціні в 300 $. Аналітики вважають, що це пов’язано з опором прийняттю нового протоколу Byzantium.

ETH / USD стикається з значним опором

За даними Bitstamp, ETH / USD впав більш ніж на 2% до 288 доларів США у вівторок. Ціни коливалися між $ 285 і $ 295. Ефір як і раніше міцно впав нижче 300 доларів, про що свідчать різні невдалі збори більше, ніж на попередньому тижні.

З іншого боку, є підтримка лінії тренда близько $ 280. Будь-який несподіваний рух нижче цієї суми може повністю опустити курс до $ 250 або навіть менше.

За даними CoinMarketCap, в даний час Ethereum капіталізується на рівні 27,2 млрд. дол. США. У червні нинішній ринок досяг максимуму в більш ніж на 37 млрд доларів. Але все змінилося після того, як в Китаї відбулася зміна ставлення до криптовалют.

Обговорення оновлення Byzantium

Byzantium розроблений для посилення продуктивності мережі. Основна суперечка пов’язана з темпами, на яких видобуваються нові блоки.

Згідно пропонованого протоколу EIP 649, блоки видобуваються на десять секунд швидше поточного часу. EIP 649 також зменшить винагороду, що одержується шахтарями за блок з 5 ETH до 3 ETH.

Критики кажуть, що винагорода меншого розміру за видобуток загрожує так званою проблемою бомби, яка ускладнить ланцюжок для майнінгу. Незважаючи на те, що проблема бомби розроблена, щоб заманити майнерів в чіткий ланцюг в разі вилки, це може мати значні штрафи.

Оновлення Byzantium було відкладено до 437 мільйонного блоку, який швидше за все відбудеться 17 жовтня, з огляду на нинішні темпи генерації ланцюга.

Засновник Ethereum представляє інтерактивний протокол ICO

У новому документі засновник Ethereum Віталік Бутерін і Джейсон Теутш з TrueBit пропонують новий протокол для розподілу монет ICO. Автори описують процес, який прагне створити рівновагу між закритими і необробленими сумами продажів токенов. Це дозволило б ICO повідомляти актуальну інформацію покупцям, тим самим створюючи поточний ринок динамічних оцінок в реальному часі.

Цей новий протокол дозволить покупцям знімати заявки на фінансові зобов’язання щодо ICO. Незабаром так само буде розглянута позиція покупця в ICO. Можливо, це може вирішити проблему заборони ICO.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *